נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

אסטפיל הוא חומר טיפולי המאיץ את תהליך יצור הקולגן בגוף, משפר ומצעיר את העור, מחדש את רקמות העור העמוקות ומפחית את סימני ההזדקנות והקמטים למראה צעיר ורענן.

הזרקת אסטפיל היא טיפול אשר מבוסס על חומר מתקדם ונועד להילחם בסימני ההזדקנות ובפגעי הזמן באמצעות הזנה טבעית של העור והמרצת פעילות הייצור וההתחדשות שלו.

חומר מילוי אסטפיל פחות מוכר ביחס לחומרי הזרקה אחרים, אולם רבים הרופאים בענף המוצאים אותו כחומר יעיל ובעל יתרונות רבים, אשר מספק מענה למגוון ליקויי עור, תוך הצגת יעילות גבוהה ועמידות משופרת.

 

אסטפיל הזרקה
טיפול אסטפיל לחידוש עור הפנים ללא ניתוח – תמונה להמחשה בלבד

 

 

מה זה אסטפיל?

אסטפיל (Aesthefill) הוא שמו המסחרי של חומר המחבר בין סמיכות וצמיגיות המשמשים למילוי וליצירת נפח, לבין עידוד והמרצה של פעילות תת עורית להגברת ייצור סיבי קולגן, אשר מסייעים במיצוק העור, בעיבוי ובהשבת הגמישות והברק הטבעי שלו.

החומר מבוסס על חומצה פולילקטית, חומצה המדמה את הרכיבים הטבעיים של הגוף, באמצעות רכיבים ביו אקטיביים פולימריים נספגים ומתכלים.

חומצה פולילקטית (PLA) היא פולימר מתכלה ותואמת ביולוגית המופקת מרכיבים טבעיים, אשר משמשת למגוון תחומים וטיפולים בענפי הרפואה השונים, בהליכים כירורגיים ובהליכים בהם נדרשת בנייה וחידוש של רקמות רכות שנפגעו.

לאורך השנים ובהתבסס על תועלות החומצה הפולילקטית, נמצאו גם יתרונותיה הרבים בתחום הרפואה האסתטית, על התחדשות העור וייצור הקולגן, מה שהוביל לפיתוח חומרי הזרקה יעילים המבוססים עליה, בראשם אסטיפיל.

 

מתי עושים שימוש באסטפיל

הזרקת אסטפיל מיועדת ליצור שיפור במראה של עור נפול, מבוגר ומקומט, באמצעות תועלת מיידית ותועלות ארוכות טווח, המשלימות זו את זו ויוצרות תוצאה מיטבית.

הבחירה באסטפיל מתבצעת בהמלצת הרופא, בהסתמך על אבחון מוקדם והמלצה למי מתאים הטיפול, בהתאם למצב ולאיכות העור, גיל המטופל/ת ולתוצאה הרצויה.

החומר מתאים לצורך מילוי קמטים עמוקים, הרמת אזורים נפולים בעור, מילוי שקעים שנוצרו כתוצאה מאובדן נפח ואף כמענה להצערת עור הצוואר ופיסול וחידוד תווי פנים.

החומר מתאים להזרקה בגיל צעיר יחסית כטיפול מעכב ומונע הזדקנות, וכן בשלבים מאוחרים לטיפול בנזקים אסתטיים ופגעי גיל ניכרים, אצל נשים וגברים כאחד.

 

מעוניינים בהשוואות מחירים? קבלו עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים ללא התחייבות

  שם:
  טלפון:

  יישוב מגורים:
  מתעניין בהצעות מחיר בנושא:

   

  כיצד מתבצע טיפול באסטפיל

  הטיפול באסטפיל הוא טיפול פשוט ליישום, אינו פולשני ואינו מצריך הרדמה מקומית.

  החדרת החומר מתבצעת לשכבה הפנימית של העור – הדרמיס, כאשר החומר אשר בנוי ממולקולות זעירות בתצורת כדוריות מתפזר באופן טבעי  תחת העור, ומביא למיצוק ועיבוי מיידי שלו, כמו גם לתחילתו של תהליך ביולוגי הנמשך מספר חודשים ובו מתרחשת הבניה המחודשת של סיבי הקולגן, השבת הנפח והמוצקות וחידוש העור.

  אסטפיל מוחדר אל העור בפעולת הזרקה מקומית, פשוטה אך מדויקת, באמצעות מחט דקיקה וסטרילית.

  במקרים רבים המענה הרצוי יתקבל באמצעות טיפול יחיד, אולם יתכנו מקרים בהם תידרש חזרה על הטיפול, באמצעות 2-3 מפגשים לדיוק התוצאה.

   

  האם הטיפול כואב וכמה זמן הוא נמשך?

  על פי חוות דעת על הטיפול וחוויות מטופלים הזרקת אסטפיל עשויה לגרום לתחושת כאב קלה, כתוצאה מן ההזרקה עצמה.

  הטיפול עצמו קצר ואורך כ-15 דקות בממוצע. ניתן לבצע את ההזרקה לאחר מריחת חומר אלחוש מקומי בלבד.

   

  מחיר הזרקת אסטפיל

  עלות טיפול באסטפיל משתנה בהתאם לאזור הטיפול, היקף וריכוז החומר הנדרש, כמות הטיפולים ומיומנות ומוניטין שמביא הרופא המטפל.

  מחיר הזרקת אסטפיל ממוצע יעמוד על 3,500-5,000 ₪ לאזור טיפול.

   

  תופעות לוואי אפשריות של טיפול באסטפיל

  הטיפול נחשב לטיפול בטוח שאינו כרוך בתופעות לוואי במרבית המקרים.

  תיתכן נפיחות קלה ורגישות מקומית עד לפיזור החומר תחת העור בצורה מיטבית, וכן תיתכן הופעת שטפי דם מקומיים כתוצאה מפעולת ההזרקה.

  במקרים חריגים במיוחד תיתכן תגובה אלרגית לחומר, הניתנת לטיפול באמצעות הזרקת סטרואידים/חומר ניגוד.

   

  חומר מילוי אסטפיל
  הזרקת חומר מילוי אסטפיל לחידוש העור, למראה זוהר של הפנים – להמחשה בלבד

   

  לאילו אזורים ניתן להזריק אסטפיל?

  יתרונותיו של החומר מוכרים בעיקרם כטיפולי אסטפיל לפנים, למילוי קמטי הבעה, קמטוטים, שקעים, והרמת עור נפול. 

  אסטפיל לחידוש עור הפנים משמש הן למענה נקודתי ומקומי דוגמת: מילוי קמטים בין הגבות, מילוי שקעים וטשטוש כהויות מתחת לעיניים, והן למענה רחב יותר דוגמת שיפור מרקם העור, פיסול פנים: תיקון אי סימטריה בפנים, תיקון ליקויים במבנה האף, מילוי והרמת סנטר, הדגשת עצמות לחיים ושיפור מרקם העור.

  אזור נוסף בו אסטפיל משמש לצורך התמודדות עם פגעי הזמן הוא הצוואר, הנוטה לקמטים מרובים וליצירת מראה מבוגר בשל כך. הזרקת אסטפיל לצוואר מסייעת במילוי והחלקת הקמטים, בעיבוי עור הצוואר הדקיק ובמיצוק העור באמצעות מולקולות פולימריות יציבות ועשירות בלחות טבעית, למראה צעיר.

   

  יתרונות אסטפיל על פני חומרים אחרים

  ענף הרפואה האסתטית מציע חומרים רבים, המפותחים באמצעות מחקר וטכנולוגיות מתקדמות, ומספקים מענה למגוון צרכים.

  – אסטפיל או בוטוקס? בשונה מהזרקת בוטוקס המסורתית, המיועדת לשיתוק עדין של פעילות שרירי הבעה ולמניעת יצירה של קמטים,

  – אספטיל או חומצה היאלורונית? בשונה מן החומצה ההיאלורונית המוכרת שמבוססת על חומצה המדמה את החומצה הטבעית בגוף ומהווה חומר מילוי:

  אסטפיל מבוססת על חומצה פולילקטית ומספקת שיקום טבעי של העור, ספיגה איטית כתוצאה ממולקולות פולימריות סמיכות וטכנולוגיית קשירה של מולקולות מים מגבירות לחות, מה שמביא ליעילות מוגברת ועמידות טובה וממושכת יותר. 

  – אסטפיל או סקולפרה? בין החומרים האחרים אשר מבוססים על חומצה פולילקטית  מהו חומר ההזרקה הרצוי, וכן מה עדיף אסטפיל או סקולפטרה.

  בהשוואה זו נבחנים שני חומרים אשר מבוססים על אותה חומצה, אולם מיושמים בטכנולוגיה שונה העשויה להשפיע על רמת הדיוק והתוצאה וכן על אופן הספיגה.

  ככלל, מדובר בשני חומרים בטוחים, מורשים ומאושרים לשימוש ויעילים, וההחלטה על התאמת החומר למטופל תתבצע על ידי הרופא המטפל ובהתאם לסוג העור והצורך הטיפולי.

   

  מתי רואים תוצאות?

  את התוצאה הראשונית ניתן לראות מיד עם סיום הטיפול וירידת הנפיחות הראשונית, מקץ כיומיים בלבד.

  הקמטים העמוקים וקמטוטי הפנים יזכו למילוי טבעי שיביא לטשטוש ולהחלקה שלהם.

  השיפור הנוסף יתרחש באופן מדורג, כאשר המרצת ייצור הקולגן, בניית סיבי הקולגן והאלסטין וחידוש התאים יביאו למיצוק, גמישות ושיפור מתמשך במרקם העור שיתבססו לאורך כשלושה חודשים.

   

  כל כמה זמן מומלץ לבצע את הטיפול

  אחד היתרונות העיקריים של חומצה פולילקטית הוא ההשפעות ארוכות הטווח שלה.

  בניגוד לחומרי מילוי אחרים המספקים תוצאות מיידיות אך בסופו של דבר מתפוגגים.

  החומר הפעיל באסטפיל משפר בהדרגה את מרקם העור ובונה את המוצקות שלו במשך מספר שבועות עד לכשלושה חודשים.

  התוצאה הצפויה היא עור חלק וצעיר יותר, המבוסס על ייצור קולגן טבעי שמשתמר לאורך יותר זמן.

  זמן ההשפעה הממוצע של הזרקת אסטפיל עומד על כ-24 חודשים.