נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

טיפול בגלי רדיו לפנים (Radio Frequency Treatment) הוא אחד מטיפולי האנטי אייג'ינג הפופולריים ביותר בעולם כיום להפחתת קמטים, האטת קצב ההזדקנות של העור,  לקבלת מראה עור צעיר וחלק.

מבין מגוון הטיפולים בתחום הרפואה האסתטית, בולט טיפול בגלי רדיו לפנים, המחליף את השימוש בחומר לשיפר מראה העור, לשימוש בטכנולוגיה המעודדת ייצור טבעי של החומרים המביאים לשיפור זה, ולתוצאה טבעית.

 

טיפול גלי רדיו לפנים
טיפול גלי רדיו לפנים – למראה עור פנים מעוצב ורענן  – ללא ניתוח

 

 

גלי רדיותקציר למטופל/ת
סוג הטיפוללא ניתוחי
איפה מתבצעבמרפאה / קליניקה
האם נדרש אשפוזלא נדרש
האם נדרשת הרדמהללא הרדמה
משך הטיפולכ-60 דקות בממוצע
דרגת כאבקלה
לאילו אזורים מיועד שקעי עיניים ולחיים, עור הפנים, מצח
מתי ניתן לחזור לשגרהמיד בסיום הטיפול
מחיר טיפול ממוצעכ-1,000 ₪ בממוצע לטיפול
לכמה זמן מחזיקה התוצאה6-12 חודשים בממוצע

 

מהו טיפול בגלי רדיו?

טיפול בגלי רדיו לפנים נקרא גם טיפול RF לפנים, ומיועד לשיקום רחב וכללי של עור הפנים, להשבת הגמישות והמוצקות של העור, הברק הטבעי, באמצעות ניצול טכנולוגיית גלי הרדיו.

בניסיון להבין כיצד פועל טיפול בגלי רדיו לפנים, חשוב להבין את הגורמים לאובדן הגמישות הטבעית של העור, היווצרות הקמטים, שינויי הגוון ואובדן הברק, המהווים חלק בלתי נפרד מתופעות ההזדקנות בהן נלחמים טיפולי הרפואה האסתטית המתקדמת.

ברקמות החיבור של עור הפנים, מצויות חומצות טבעיות המשחררות קולגן ואלסטין, חומרים טבעיים שמיוצרים על ידי הגוף, ואחראים למוצקות ולגמישות שלו, להיווצרות של מולקולות מים וללחות טבעית שמגנה עליו מפני היווצרות של קמטים וקמטוטי עור, שינוי גוון, נפילת העור והיווצרות של שקעים וליקויים אסתטיים נוספים.

לאורך השנים, מפחית הגוף בצורה ניכרת את היכולת לייצור טבעי של קולגן, מה שמביא לאובדן הגמישות והמוצקות הטבעית ולתופעות האמורות.

ניתן לטפל בקמטים ובקמטוטים באמצעות הזרקת חומצות מילוי או בוטוקס לשיתוק עדין של פעולת השריר, כמענה מקומי ונקודתי לליקוי האסתטי.

טיפול בגלי רדיו לפנים אינו מכיל חומרים חיצוניים המוחדרים אל העור, ומבוסס על הקרנת גלי רדיו אל שכבת הדרמיס הפנימית של העור, חימום של הרקמות בצורה מבוקרת, הריסה של תאי עור פגועים והסרתם בצורה טבעית, עידוד והמרצה של תהליכים ביוכימיים שמעוררים את פעילות ייצור הקולגן והאלסטין, ומסייעים בשיקום ובחידוש טבעי של העור.

 

למי מתאים הטיפול

טיפול בגלי רדיו לפנים מתאים לנשים ולגברים, מומלץ לרוב בגיל 30 ויותר, כטיפול מונע וכטיפול משקם לנזקי הזמן הניכרים על גבי עור הפנים.

מאחר והטיפול אינו כולל הזרקת חומרים לא קיימת סכנה לאלרגיה או לדחייה של הגוף את הטיפול, מה שהופך אותו מתאים למגוון רחב של מטופלים ומטופלות, המעוניינים בשיקום העור ובמראה צעיר וקורן יותר, בהליך בטוח שאינו מצריך ניתוח והתערבות כירורגית.

 

מעוניינים בהשוואות מחירים? קבלו עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים ללא התחייבות

  שם:
  טלפון:

  יישוב מגורים:
  מתעניין בהצעות מחיר בנושא:

   

  במה ניתן לטפל באמצעות גלי רדיו לפנים?

   הטיפול נותן מענה למגוון ליקויים אסתטיים באמצעות יישום על אזורי טיפול נפוצים בגלי רדיו בפנים:

  מיצוק העור – טיפול בגלי רדיו למיצוק העור מסייע בשיקום העור ובהשבת הנפח והמוצקות הטבעית שלו ובמראה פנים מלא, עור מורם וטיפול באזורי עור נפולים בפנים.

  טיפול בקמטים – בזכות מיצוק העור והשבת הלחות, טיפול בגלי רדיו לפנים מסייע גם בטיפול בקמטים קלים ובקמטוטים, מעניק נפח ויוצר מילוי טבעי לקמטים.

  מילוי שקעים – מילוי והשבת נפח בשקעי לחיים, שקעים ועיגולים כהים מתחת לעיניים ובאזור הסנטר.

  גוון העור – הבהרה ושיפור בגוון העור, יצירת מראה עור בגוון אחיד יותר וטשטוש כתמי פיגמנטציה.

   

  כיצד מתבצע הטיפול?

  טיפול בגלי רדיו לפנים מתבצע בסדרת טיפולים הנקבעת מראש על פי מצב העור.

  אורך כל טיפול נע בין 60-90 דקות.

  במסגרת הטיפול מעביר הרופא המטפל את המכשיר על הפנים מספר רב של פעמים, בצורת שתי וערב, במטרה לכסות את כלל שטח הפנים וליצור התעוררות אחידה של פעילות ביוכימית תחת שכבות העור העמוקות יותר.

  המכשיר לטיפול בגלי רדיו הוא מכשיר חשמלי המעביר את קרינת גלי הרדיו בתנועה סיבובית ובאמצעות ראש הכולל מיקרו מחטים זעירות שיוצרות פציעה עדינה ומבוקרת של העור להחדרת הגלים בצורה אופטימלית ולהתחדשות שכבת העור החיצונית.

  הטיפול אינו דורש מן המטופלים הכנה מוקדמת או צורך בתקופת החלמה.

   

  גלי רדיו לאזור הפנים – יתרונות הטיפול

  טיפול בגלי רדיו מעניק מגוון יתרונות אשר הופכים אותו לאחד הטיפולים המבוקשים בענף האסתטיקה:

  ✔️ תהליך המעודד פעילות שיקום טבעי של העור

  ✔️ שיפור מראה העור באופן מדורג

  ✔️ קבלת תוצאות איכותיות במראה טבעי

  ✔️ ללא סכנת דחייה או אלרגיה של חומר חיצוני/כימיקליים.

  ✔️ טיפול בטוח שאינו כרוך בתופעות לוואי

  ✔️ הליך שאינו פולשני ואינו כרוך בחדירה כירורגית

  ✔️ שיפור מראה העור לטווח ארוך ועמידות טיפול ארוכה

   

  תופעות לוואי אפשריות של טיפול בגלי רדיו לפנים

  טיפול בגלי רדיו אינו כרוך בתופעות לוואי מהותיות או בצורך בשיקום והחלמה.

  תופעות אפשריות לטיפול הן הופעה של אדמומיות, רגישות מקומית ותחושת נימולות.

  ניתן להקל על אלה באמצעות קירור העור, ושימוש במשחה מקררת בהמלצת הרופא.

   

  מה ההבדל בין לייזר לגלי רדיו

  טיפול בגלי רדיו לפנים דומה באופן היישום ובייעוד שלו לטיפולי לייזר לפנים, שעוסקים אף הם בחימום הרקמות ובעידוד והגברת ייצור הקולגן בעור.

  השוני העיקרי הוא בתהליך אותו עובר העור לאחר הטיפול, כאשר טיפול בגלי רדיו מספק התחדשות ופעילות של רקמות מתחת לפני העור, ואילו טיפולי לייזר לפנים כוללים תופעה של קילוף טבעי של העור ופילינג לחידוש השכבות החיצוניות של העור.

  הבחירה בסוג הטיפול תתבצע בהתאם למצב העור ובהתייעצות והמלצה של הרופא המטפל.

   

  מחירי טיפול בגלי רדיו לפנים

  מחיר טיפול גלי רדיו לפנים הוא נגזרת של מגוון משתנים, בניהם סוג הטכנולוגיה בה נעשה שימוש (כאמור הטכנולוגיה המובילה הקיימת בשוק כיום היא RF), צרכי הטיפול, כמות הטיפולים וכן תמחור אישי של המרפאה הפועלת בשוק חופשי.

  מחירי טיפול בגלי רדיו לפנים טווח מחירים במרפאות אסתטיקה בישראל
  מחיר טיפול בודד בגלי רדיו לפנים900-1,300 ₪
  סדרת טיפולים בגלי רדיו לפנים3,600-7,200 ₪

   

  תוך כמה זמן אמורים לראות תוצאות

  טיפולים בגלי רדיו עוסקים בבניית רקמות העור ובהתחדשות, פעולות המתבצעות בתהליכים ארוכי טווח.

  עם סיום כל טיפול צפוי העור לנפיחות קלה ולאדמומיות מקומית, שיחלפו באופן טבעי מקץ מספר ימים.

  את התוצאות הראשוניות ניתן יהיה לראות לאחר כשלושה שבועות מסיום הטיפול הראשון בסדרה, והתוצאות צפויות להשתפר בהדרגה לאורך כל תקופת הטיפולים ולאחריה.

  כשלושה חודשים לאחר סיום הטיפול האחרון ניתן יהיה להתרשם מן השיפור האופטימלי ומן התוצאה הסופית לתהליך.

   

  לכמה זמן צפויה להישמר התוצאה

  בזכות השיקום הטבעי של העור והמרצת פעילותו, תוצאה של טיפול בגלי רדיו לפנים תישמר זמן ארוך יותר ביחס לטיפולים אחרים בתחום האסתטיקה.

  עמידות התוצאה עשויה להחזיק שנים אחדות, אולם עשויה גם להשתנות בין מטופלים, בהתאם לקצב ההזדקנות הטבעי של העור, להרגלים ולאורח חיים.

  מומלץ לשמר את התוצאה על ידי טיפול מחזק מדי שישה עד שניים עשר חודשים.

   

  מה אומרות חוות הדעת והמלצות על הטיפול

  טיפולי גלי הרדיו לפנים תפסו בשנים האחרונות נתח נכבד מן הטיפולים האסתטיים המבוצעים בקליניקות השונות, וזוכים לתהודה חיובית ולהמלצות בקרב מטופלות ומטופלים שחוו שיפור משמעותי במראה העור, הצערה שלו ומראה טבעי ובריא.

  יחד עם זאת, הרופאים בתחום הרפואה האסתטית מחדדים ומדגישים, כי מדובר בטיפול הנותן מענה למקרים של ליקויי עור קלים יחסית, ולא תמיד מתאים לצרכי עור בעל קמטים עמוקים, למטופלים מבוגרים יותר ולפגמי עור מהותיים.

  במקרים אלו ניתן לבחון טיפולים חלופיים דוגמת מתיחת פנים בחוטים, טיפולי לייזר ופילינג או שילוב בין טיפולים באמצעות טכנולוגיית הרדיו להזרקות חומרי מילוי כטיפול משלים.