נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

מהו ניתוח הגדלת פין?

ניתוח הגדלת פין מיועד להאריך או לעבות את איבר המין הגברי. גודל איבר המין הזכרי משתנה מאדם לאדם, אך מדובר בנושא רגיש עבור גברים רבים.

איבר מין קטן באופן אובייקטיבי או סובייקטיבי עשויה לגרום לפגיעה משמעותית באיכות החיים ובדימוי העצמי, וכתוצאה מכך בתפקוד המיני והזוגי.

ניתוח להגדלת פין מיועד לגברים אשר חווים חוסר שביעות רצון מגודל איבר מינם, וחושקים בהגדלת אורכו ו/או קוטרו.

הגדלת פין
עיבוי או הארכת הפין עם או ללא ניתוח

 

למי מתאים ניתוח הגדלת פין?

ניתוח להארכת או הרחבת הפין מיועד לספק מענה עבור גברים בעלי איבר בגודל שנמצא בטווח התקין (מבחינה רפואית-קלינית), אך שלמרות זאת מהווה מטרד מנטלי, פיזי ונפשי עבורם.

 

כיצד מתבצעת הגדלת איבר המין?

הגדלת איבר המין מתבצעת כאמור על ידי הארכת הפין או עיבוי הפין. לפני הטיפול, המטופל יבקר אצל הרופא המנתח לקבלת אבחון, ייעוץ והתאמת המענה הטיפולי המתאים.

ניתוח להגדל היקף הפין ואורך הפין יכול להתבצע בנפרד או ביחד, בהתאם להעדפות המטופל. לעיתים יבצעו בהזדמנות זו ניתוחים משלימים כמו הסרת עורלה.

 

מעוניינים בהשוואות מחירים? קבלו עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים ללא התחייבות

  שם:
  טלפון:

  יישוב מגורים:
  מתעניין בהצעות מחיר בנושא:

   

  אילו סוגי ניתוח הגדלת איבר המין קיימים? והאם ניתן להגדיל את הפין ללא ניתוח?

  ניתן לבצע הגדלה של איבר המין הזכרי באמצעים כירורגיים או לא כירורגיים:

  1. טיפול להארכת פין באמצעות מותחנים

  בשיטת טיפול זו, משתמשים במכשירים מיוחדים המכונים "מותחנים" ובמשקולות, שמטרתם להפעיל מתח קבוע בעור הפין לאורך זמן (כמספר שעות ביום) על מנת להאריך את איבר המין. 

  מדובר בטיפול שמתבצע באופן עצמאי על ידי המטופל. הטיפול מאפשר להאריך את הפין במעט, אך ככלל מדובר בטיפול שנחשב להכי פחות יעיל מבין השיטות הקיימות להארכת הפין.

  1. ניתוח הארכת פין באמצעות חתך כירורגי

  בשיטה זו, מבצעים חיתוך כירורגי זעיר של הרצועה התומכת המצויה בבסיס הפין, בחלקו העליון (כלומר בין שיער הערווה לאיבר המין). כתוצאה מהחתך, מתקבל אפקט "שחרור" של הפין כלפי מטה ובכך הארכתו.

  לאחר ביצוע החתך, תופרים את האזור בתפרים מתכלים. לעיתים ישתמשו גם במעין "מתלים" מקומיים שמולבשים על בסיס הפין, ומיועדים להאריך את העור.

  ניתוח להארכת הפין מתבצע תחת הרדמה מלאה, ומאפשר להאריך את הפין ב-3-5 ס"מ, כאשר השינוי יהיה ניכר בעיקר במצב רפוי ובמידה פחותה יותר במצב זקפה.

  1. טיפול לעיבוי הפין בחומצה היאלורונית

  בשיטת טיפול לא-ניתוחית זו, מזריקים חומר מילוי המכונה חומצה היאלורונית לפין על מנת לעבות אותו. הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית, ונחשב לפרוצדורה קלה ובטוחה יחסית.

  חומצה ההיאלורונית משמשת בעולם הרפואה האסתטית למילוי קמטים ונפחים בפנים ובגוף. עיבוי הפין באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית סינטטית נחשבת לפרוצדורה בטוחה יחסית, מאחר והחומר מצוי בגופנו באופן טבעי. בשל כך, הסיכונים לסיבוכי דחייה מופחתים בצורה משמעותית.

  יתרונות הטיפול הוא במיידיות התוצאות, וכן באפשרות להפוך את התוצאות או לבצע תיקונים על ידי הזרקות נוספות או שימוש בחומר סותר. בנוסף, החומצה ההיאלורונית מתכלה עם הזמן, ולכן ייתכן צורך לבצע טיפולים חוזרים.

  1. עיבוי הפין בהזרקת שומן עצמי

  מדובר בפרוצדורה כירורגית לעיבוי הפין, במהלכה מבצעים שאיבת שומן מאזור מסוים בגוף המטופל והזרקתו אל איבר המין של אותו המטופל דרך חתכים זעירים.

  התוצאה היא הרחבת הפין והגדלת קוטרו בשל מילויו עם רקמות השומן העצמי. הניתוח מביא להגדלת נפח האיבר גם במצב מנוחה וגם במצב של זקפה. חלוקת השומן באיבר תהיה אחידה, לקבלת תוצאה מקסימלית עם מראה טבעי.

  בנוסף, מדובר בהליך ניתוחי שתופס "שתי ציפורים במכה", שכן באותה הזדמנות ניתן לעצב את הגוף ולהסיר שומן עודף ועיקש ממקומות כמו הבטן, הישבן או הירכיים.

   

  כמה עולה ניתוח לעיבוי פין?

  מחיר ניתוח הגדלת הפין משתנה בהתאם לשיטה הנבחרת ומטרתה (עיבוי או הארכה, עם ניתוח או ללא). להלן טווחי המחירים הממוצעים עבור הטיפול:

  מחיר ניתוח הגדלת הפין לפי סוג טיפולהגדלת איבר המין – מחירים מומלצים בקליניקות השונות בישראל
  עלות הארכת הפין בניתוח (הכולל חיתוך של רצועת התמיכה בבסיס הפין)30,000 – 15,000 ₪
  מחיר ניתוח עיבוי הפין בהזרקת שומן עצמי20,000 – 15,000 ₪
  המחיר של הזרקת חומצה היאלורונית לפין18,000 – 15,000 ₪
  עלות עיבוי פין / הגדלת הפין ללא ניתוח עם חומרי מילוי18,000 – 15,000 ₪

   

  מהן ההכנות הנדרשות לפני ניתוח הגדלת פין?

  ✔️ יש לחדול מנטילת חומרים מדללי דם כעשרה ימים לפני הניתוח, כולל תרופות גנריות, תרופות במרשם (באישור הרופא המטפל) ותוספי תזונה טבעיים.

  ✔️ יש להקפיד על גילוח האזור כ-3 ימים לפני הניתוח.

  ✔️ יש להקפיד על רחצה יסודית ביום שלפני הניתוח.

  ✔️ יש להקפיד על צום כ-6 שעות לפני הניתוח.

   

  למה לצפות לאחר ניתוח הגדלת פין?

  כאשר מדובר בניתוח לעיבוי פין בהזרקת שומן עצמי, התוצאות הסופיות יתקבלו לאחר כ-10-14 שבועות מיום הניתוח, לאחר שהנפיחות תרד, הבצקות ייעלמו והרקמות באזור יחזרו לגמישותן המלאה. ניתן לצפות לגידול של שניים עד שלושה סנטימטרים בהיקף האיבר במצב מנוחה.

  ניתוח לעיבוי פין כרוך בצלקות מהחתכים שדרכם מוזרק השומן, אך אלו צפויות להיטשטש בהדרגה. לא צפוי שינוי במצב זקפה. חשוב לקחת בחשבון שהשומן העצמי שמוזרק לפין עשוי להיות מושפע משינויים במשקל הגוף, ולכן הרזיה משמעותית עלולה לפגוע בתוצאות הניתוח, ואילו עלייה במשקל עשויה לשפר את התוצאות.

  באם מדובר בניתוח להארכת פין על ידי חיתוך רצועת המתלה, התוצאות הסופיות יתקבלו כעבור 5-10 ימים מיום הניתוח. התוצאה היא, כאמור, הארכה של 3-5 ס"מ של הפין במצב מנוחה ובתוספת זעירה לאורך האיבר במצב זקוף.

  במקרה של עיבוי הפין ללא ניתוח באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, התוצאות יתקבלו לאחר שלושה חודשים, כאשר 50% מהשומן שהוזרק ייספג וה-50% האחרים יוותרו לצמיתות.

   

  האם קיימים סיכונים בניתוחים להגדלת פין?

  ככל פרוצדורה כירורגית שהיא, גם ניתוחים להארכת או עיבוי הפין כרוכים בסיכונים לתופעות לוואי וסיבוכים, לרבות:

  • סרומה – היווצרות נוזל בחלל הניתוחי, תופעה שתטופל באופן שמרני במקרים קלים, ובמקרים קשים יותר בניקוז בחדר הניתוח.
  • זיהום עורי – יטופל באופן שמרני באמצעות חבישות ואנטיביוטיקה.
  • דימום– במקרים קלים יטופל במנוחה וחבישות לחץ, ובמצבים קשים יותר בצריבת כלי הדם המדממים בחדר הניתוח.
  • צלקות – לרוב יטושטשו ויושטחו עם הזמן, אך במקרים נדירים יותר יהיה צורך בטיפול בזריקות סטרואידים, רצועות סיליקון או כריתה כירורגית.
  • שטפי דם תת-עוריים – יטופלו בחבישות מלח אנגלי, קומפרסים וכדורי ארניקה.
  • א-סימטריה – תטופל בפעולות כירורגיות משלימות, למשל הזרקת שומן נוספת, או בחבישות לחץ למשך מספר ימים.
  • גבשושיות – יטופלו בעיסויים או בזריקות סטרואידים.

   

  עשוי לעניין אותך גם:  הסרת עודפי עור  |  טיפולים אסתטיים  |  שאיבת שומן בלייזר