המסת שומן מאפשרת הצרת היקפים וירידה במשקל ללא מאמץ. היא מבוצעת בסדרה של טיפולים ועל בסיס טכניקות שונות, שכולן ממיסות את מצבורי שומן הגוף ופולטות אותו בדרכי ההפרשה הטבעיות

הצרת היקפים באמצעות המסת שומן מומלצת עבור גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. ניתן לבצע את ההמסה בטכנולוגיות שונות וליהנות מיתרונות רבים:

א. גירויים חשמליים – הצרת היקפים באמצעות גירויים חשמליים מבוצעת עם אלקטרודה שמחוברת לחגורת רטט ומוצמדת לאזור המטופל. האלקטרודה מעבירה גירויים חשמליים שמפעילים את השרירים ללא ביצוע פעילות גופנית כלשהי.

ב. לייזר – זו השיטה הנפוצה של המסת שומן ואותה מבצעים לאחר הרדמה מקומית. השיטה מחייבת שימוש במכשיר מיוחד, שמחדיר קרני לייזר בעוצמה חזקה ובפולסים קצרים מתחת לעור. הפולסים מפרקים וממיסים את תאי השומן שמתפנים מהגוף על ידי מערכת הלימפה, כאשר במקביל המכשיר יכול לצרוב ולסגור כלי דם כדי למנוע שטפי דם.

ג. ליפוליזיס – זו שיטת טיפול חדשנית שבה ממיסים שומנים מהגוף על ידי הזרקה של תמיסה ישירות למצבורי השומן. התמיסה מבוססת על חלבון טבעי שנמצא באופן טבעי בגוף, ומטרתה לגרום לפירוק והמסה של תאים שומניים. הטיפול הזה מומלץ עבור מצבורי שומן נקודתיים כמו אלו שקיימים בסנטר כפול או בזרועות.

ד. הצרת היקפים בקור – עוד שיטה נפוצה להצרת היקפים נעשית ללא ניתוח ומבוססת על קירור מהיר. זו טכנולוגיה חדשנית שבעזרתה ניתן לחטב את הגוף בטיפול חיצוני שאינו פולשני, לחזור לשגרה במהירות וליהנות מאחוזי הצלחה גבוהים.

 מי צריך לבצע את הטיפול?

באופן עקרוני, כל מרפאת רפואה אסתטית עובדת בצורה מעט שונה על מנת לבצע הצרת היקפים. חשוב להתייעץ עם נציגי המרפאה בכל מקרה של התלבטות ולקבל המלצות גם מרופא המשפחה. ניתן לשלב הליך שאיבת שומן עם המסה בתהליך אחד, או להשיג את המטרות בתהליכים נפרדים. כמו כן, בשנים האחרונות זוכים טיפולים מן הסוג הזה לפופולאריות בגלל היעילות של המכשירים החדשים. אלו מכשירים שמאפשרים לשורה ארוכה של אנשים לבצע את הטיפולים ולהבטיח תוצאות לאורך זמן.

טיפולי המסת שומן מתאימים למי שמנסה את כל הדיאטות האפשרויות ולא מצליח להגיע למשקל יעד מסוים. הם מתאימים גם למי שסובל מעודף משקל ומקבל המלצות מרופאי משפחה לעבור טיפול מקיף יותר. הטיפולים מתאימים לכל מי שמחפש פתרונות חדשים, רוצה ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת ולא מוכן להתפשר על איכות חיים גבוהה.

מעבר לכך, בעלי בריאות תקינה שסובלים ממצבורי שומן נקודתיים בלבד בגוף יכולים גם הם לעבור את הטיפול. כאן השאיפה היא להסיר את מצבורי השומן כמעט ללא מאמץ ולשפר משמעותית את המראה האסתטי. הטיפול במצבורי השומן מתאימים לאזורים שונים בגוף והוא לא דורש תקופת החלמה ארוכה. בנוסף, אין צורך בהיערכות מוקדמת על מנת לבצע את הטיפול.

לקריאה נוספת: ✔️ הקפאת שומןשאיבת שומן