נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

הצרת היקפים למראה גוף אטרקטיבי

הצרת היקפים היא טיפול שמטרתו להעניק מראה מוצק, צר ואטרקטיבי יותר לגוף. הניתוח מיועד לאנשים שמתמודדים עם חוסר פרופורציה של הגוף, הנובע מירידה משמעותית במשקל או ממבנה גוף שאיננו סימטרי באופן קיצוני – ושאותו הם מעוניינים לשנות.

 

הצרת היקפים
הצרת היקפים – מדריך מפורט על כל השיטות, מחירים, החלמה ועוד

 

 

הצרת היקפיםתקציר למטופל
סוג הטיפוללא ניתוחי
איפה מתבצעבמרפאה / קליניקה
האם נדרש אשפוזבדרך כלל אין צורך באשפוז לאחר הטיפול
האם נדרשת הרדמההרדמה חלקית במידת הצורך
משך הטיפולכחצי שעה עד 40 דקות בממוצע לטיפול, בהתאם לשיטת הנבחרת תיקבע כמות הטיפולים הנדרשת
דרגת כאבקלה עד בינונית, שיטת האולטראסאונד היא נטולת כאב
לאילו אזורים מיועדאזורים בגוף שיש בהם מצבורי שומן כגון בטן, ירכיים, זרועות ועוד
למי זה מתאיםלנשים ולגברים בעלי מצבורי שומן במקומות ספציפיים או צלוליטיס הממוקד באזורים מסוימים
מתי ניתן לחזור לשגרהתלוי בשיטה ובהתאם למטופל – לרוב ניתן לשוב לשגרה תוך ימים ספורים לאחר כל טיפול
מחיר טיפול ממוצעבין מאות לכמה אלפי שקלים בהתאם לשיטת הטיפול – אולטראסאונד היא שיטת הטיפול בעלות הנמוכה מכולן
לכמה זמן מחזיקה התוצאהלתמיד, אך כדי למקסם את התוצאה חשוב לשמור על תזונה נכונה ועל פעילות ספורטיבית קבועה

 

הכל על הצרת היקפים ועל היתרונות שבניתוח

מראה גוף חטוב ואטרקטיבי היא משאת הלב של כולנו, אך אורח החיים המערבי, הלחצים ופיתויי החטיפים, המתוקים ושלל המזונות משנים את מראנו ומוסיפים לו קילוגרמים מיותרים. המראה שלנו אינו בשיאו ואנו סובלים מדימוי עצמי שלא נשען על היראותנו האופטימלית.

לשם כך מוטב ולעשות מהפכה באופן בו אנו חיים, להגדיר לעצמנו ארוחות קבועות ותפריט ברור, להרבות בפעילות גופנית אשר מסייעת גם להעלאת המורל, לבצע דיאטה בהתייעצות עם דיאטנית, ולהתגוון במראה חדש, תספורת חדשה, טיפול קוסמטי ויופי.

לעיתים קרובות גם לאחר כול ההשקעה הגדולה שלנו נותרות עדויות לאורח חיינו הקודם, עדויות אלו הינם כיסי שומן, 'צמיגים' סרבנים שמחשקים את בטננו וירכינו, ומונעים מהשינוי להתגבש למראה אחיד וחטוב.

כדי להשלים את המהפך דרוש טיפול נוסף ונקודתי בשיירי השומן במקומות ספציפיים בגוף, טיפול הצרת היקפים נועד כדי לתת מענה לבעיה זו, זהו טיפול שכשמו בא להצר את חישוקי השומן במקומות שונים בגוף. הצרת היקפים מבססת את המראה החטוב על ידי העלמת אותם 'צמיגים' עקשנים ונתינת מראה אחיד, רזה ובריא. טיפול הצרת היקפים מוצע במגוון טכניקות, וחשוב מאד לבצעו רק בקליניקה מוסמכת ובפיקוח רופא.

 

הצרת היקפים
לפני (משמאל) ואחרי הצרת היקפים – הסרת מצבורי שומן נקודתיים לקבלת מראה אסתטי יותר

 

הצרת היקפים – מידע על השיטות והטכניקות השונות

הצרת היקפים טיפול

הצרת היקפים אפשר לעשות בכמה טכניקות, באמצעות אולטראסאונד, באמצעות לייזר, באמצעות גלי רדיו, ובאמצעות וואקום, ישנן מספר טכניקות נוספות אך יעילותן אינה ברורה ומשך השפעתן קצר אם בכלל:

#1 הצרת היקפים באמצעות אולטראסאונד אשר מבצעים בארץ כבר מספר שנים, לטכניקה תוצאות מוכרות וידועות בהצרה, הטכניקה היא ללא כאב אך מצריכה סדרה של בין 6- 12 טיפולים.

#2 הצרת היקפים בלייזר הנחשבת לשיטה מתקדמת שתוצאותיה מעולות. הלייזר פוגע בדייקנות ברקמת השומן וממיס אותה, הגוף מפנה את השומן, וחתכים שטחיים שמבצע רופא ממוחה מגירים את השמן הנותר, הטכניקה מתבצעת בהרדמה חלקית, וזמן הטיפול הוא כשעתים ואינו מצריך אישפוז, הטיפול נעשה בפעם אחת בלבד.

#3 הצרת היקפים בגלי רדיו שהיא טכניקה שגם לה תוצאות בדוקות, היא אינה כואבת ומאפשרת לאחר זמן קצר להבחין בתוצאותיה, רקמת השומן המטופלת בגלי הרדיו מפונה באמצעות תהליכים פנימים של הגוף ללא צורך בהתערבות כירורגית.

#4 הצרת היקפים באמצעות וואקום, זוהי שיטה ישנה יחסית, ובשימוש בארץ תקופה יחסית ארוכה, בטכניקה זו השפעת הוואקום מבקעת את רקמת השומן, היא דורשת כ 20 טיפולים ותוצאותיה מעורבות, וכרוכות לעיתים בכאב בתקופת הטיפולים.

 

הצרת היקפים בלייזר לתוצאות מיטביות

טיפולי הצרת היקפים מסייעים לכול מי שמעוניין בחידוש המראה, במקרה של צלוליטיס, שאריות כיסי שומן ו'צמיגים', טיפולים אלו מחזירים לגוף מראה צעיר וחטוב, בשילוב עם דיאטה ניתן להגיע לתוצאות מקסימליות של חיטוב הגוף. טיפולי הצרת היקפים נועדו לגברים ונשים כאחד, ולאזורי גוף כמו החזה, הבטן, המותניים, הצוואר, הירכיים, הזרועות והגב התחתון.

ישנן מספר של שיטות בהם ניתן לבחור לביצוע יעיל של הצרת היקפים, הצרת היקפים בלייזר, בגלי רדיו, באולטראסאונד, ובוואקום שהיא שיטה מיושנת ופחות מומלצת מהאחרות. השיטות הינן בטווח מחירים שונה מאד כאשר הצרת היקפים בלייזר היא היקרה בהן, ואחריה האולטראסאונד והרדיו בטווח דומה.

 

מעוניינים בהשוואות מחירים? קבלו עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים ללא התחייבות

  שם:
  טלפון:

  יישוב מגורים:
  מתעניין בהצעות מחיר בנושא:

   

  הצרת היקפים בלייזר – להצר בפעם אחת

  הצרת היקפים

  הצרת היקפים בלייזר היא שיטה חדשה יחסית אך כבר מבוססת שמציגה תוצאות מצוינות, השיטה מיושמת בפגישה אחת בלבד שאורכה כשעתיים, מחירה נע בין 2000 ש"ח ל-5500 שקלים תלוי באזור, בכמות השומן, ובתמחור הפנימי של הקליניקה. הצרת היקפים בלייזר מתבצעת כאשר קרן הלייזר פוגעת בדיוק בעומק שכבת השומן המיועדת, חום הלייזר ממיס את השומן והופך אותו לשמן ממש, חלקו הגוף מפנה בתהליכיו הפנימיים וחלקו האחר מוגר ומנוקז באמצעות חתכים שהקופא מבצע בעור ודרכו. אלו חתכים מקומיים שנעשים ביד מקצועית ומהירים להגליד מבלי להותיר סימן.

  הצרת היקפים בלייזר נעשית בהרדמה חלקית ותוצאותיה מיידיות ומתקבעות בשיאן לאחר חודשיים במהלכן תהלכי הגוף של פינוי השמן מסתיימים. השיטה נתפסת כמומלצת מבין השיטות משום משך הזמן הקצר הכרוך בביצועה, השונה מאד מהשיטות האחרות הדורשות בין 6-12 מפגשים לתוצאה אפקטיבית דומה.

   

  הצרת היקפים – מחיר קל לכיס וטוב למראה

  מראה בריא ומושך דורש אימון, תזונה נכונה, וטיפוח עצמי. לעיתים השנים לא רק משביחות אותנו אלא גם מוסיפות לנו תוספות לא נאות, כמו צלוליטיס והשמנה במקומות ספציפיים בגוף.

  אזורים מועדים לפורענות הם הירכיים, הצוואר, הבטן ואצל גברים גם החזה, אנו מתעמלים, ניזונים נכון, נשמרים ובכול זאת יש צורך במשהו שיסיר מאיתנו את העודף שגופנו צובר. טיפול הצרת היקפים נועד בדיוק לשם כך, טיפול זה מציע החלקת המראה שלנו והעלמת כל מפגעי הזמן.

  הצרת היקפים הינו הליך המתאים לגברים ולנשים, תוצאותיו יכולות להיות תמידיות או ארוכות שנים לפי הטכניקה הנבחרת והתאמתה לטיפוס הגוף ולאורח החיים של המטופל, וההליך אינו סבוך אך מחיוב להיעשות על ידי מומחים ובפיקוח רופא.

   

  אז כמה עולה הצרת היקפים? תלוי בטכניקה

  ישנן מספר טכניקות שונות להצרת היקפים, הטכניקות הנפוצות ומבטיחות התוצאות התוצאות הטובות ביותר הן באמצעות לייזר, באמצעות אולטראסאונד, ובאמצעות גלי רדיו. הטכניקות מומלצות לפי תקציבו של אדם, סוג גופו, וכמות השומן באיזור לו דרוש הטיפול. עבור הצרת היקפים מחיר טכניקת לייזר הוא הגבוה ביותר, בהערכה של כ-7000 ש"ח לאזור, יעילות השיטה מבליטה אותה משיטות אחרות, והיא דורשת טיפול אחד בלבד, היא דורשת ביצוע של רופא וכרוכה בהרדמה מקומית.

  הצרת היקפים מחיר טיפול אולטרא-סאונד הינו טיפול שתוצאותיו ניכרות במהירות, הטיפול לשם הצלחתו דורש בין 6- 12 טיפולים, ועלותו כמה מאות שקלים לטיפול, טווח המחירים נע בין 200 ל400 ש"ח. הצרת היקפים מחיר טיפול בגלי רדיו נע בין 300 ל600 ש"ח לטיפול, כשדרושים כשישה טיפולים לתוצאות אופטימליות, עלותה משתנה בהתאם לטכנולוגיית מכשיר גלי הרדיו ולהיקף הטיפולים הדרוש.

  בנוסף לעלות השיטות השונות, משתנה העלות בהתאם לאזור לו דרוש הטיפול, הצרת היקפים מחיר טיפול לבטן בכול אחת מהשיטות מלבד שיטת הלייזר נע סביב 2500-1000 ש"ח – הן לירכיים, הן לגב והן לזרועות. לאזור סנטר 1600-1000 ש"ח. חשוב מאד לזכור שגם טווחים אלו משתנים ושלא תמיד כדאי לבחור דווקא במחיר הנמוך ביותר, יש לבדוק את המלצות המקום לוודא פיקוח וביצוע על ידי רופא, וסוג הטכנולוגיה.

   

  הצרת היקפים – מחירים משועריםמחיר מומלץ לסדרת טיפולי הצרת היקפים בישראל
  מחיר הצרת היקפים באזור הבטן2500 – 1000 ₪
  עלות הצרת היקפים – זרועות2200 – 1000 ₪
  כמה עולה הצרת היקפים בירכיים2500 – 1000 ₪
  טווח מחירים של הצרת היקפים באזור הגב2500 – 1000 ₪
  הצרת היקפים בלייזר – עלויות5500 – 2000 ₪

   

  טיפול להשבת מראה צעיר, חטוב ובריא

  הצרת היקפים הינה פרוצדורה רפואית למטרה קוסמטית, הבאה לגמול אותנו ממראה לא סימטרי של יתרות שומן באזורים ספציפיים בגוף. אזורים אלו יכולים להיות הזרועות, הבטן, החזה, הצוואר, הסנטר, הירכיים, והמותנים, אלו יתרות שומן שדיאטה, אפקטיבית ככול שתהיה מתקשה להשפיע עליהם, ובעוד הגוף רזה, באזורים אלו חל שינוי מועט אם בכלל.

  הצרת היקפים מטפלת בדיוק בניקוז השומן מאזורים אלו והחוצה מהגוף. זהו הליך שאינו מכוסה בסל הבריאות ואינו מסובסד ואפשרי רק באופן פרטי. ההליך מומלץ לביצוע רק על ידי רופא המכיר ומנוסה בתחום ורק בקליניקה מבוססת שלה מוניטין חיובי בתחום ובכלל.

   

  שלוש השיטות המובילות לביצוע הצרת היקפים

  שלוש השיטות הנפוצות לביצוע הצרת היקפים הן בלייזר, רגיל או קר, בגלי רדיו ובאולטראסאונד. לרוב כול קליניקה משתלמת בשיטה אחת, אך ישנן מקרים בהן המקום יציע לכם מספר אפשרויות. השיטות צריכות להיבחר בהתייעצות עם מומחה ובהתאם להיסטוריה הרפואית ומצבו של המטופל, לאזור הדורש טיפול, לכמות השומן בו, לתקציב, לתשתית הטכנולוגית לביצוע הטיפול המסוים. הצרת היקפים הינה אידיאלית כאשר המראה משתפר באזור המטופל ונשאר כך לאורך שנים.

  הצרת היקפים בטכניקות שונות לוקחת מספר טיפולים שונה וזמן שונה לביטוי התוצאות האופטימליות, טיפול בלייזר לדוגמא נעשה בפעם אחת ומגיע לבשלות תוצאתית לאחר חודשיים, הצרה זו נעשית בשתי צורות טכנולגיות נפוצות ב- סמרטליפו וב-ליפולייט, ומשך הטיפול הוא כשעתיים.

  הצרת היקפים באולטראסאונד לוקחת בין 6- 12 פגישות, כול אחת מהן כארבעים דקות ומשולבת בטכניקה לצמצום מראה סימני מתיחה וצלוליטיס, והיא עומדת בתווי תקינה מחמירים, ישראלים, אירופאים ואמריקאים.

  שיטות נוספות אחרות אשר ניתן לשקול הן הצרת היקפים בוואקום שנחשבת כשיטה מיושנת, כואבת ומציגה תוצאות הנופלות מהשיטות האחרות, ושיטת הצרת היקפים בקביטציה שהיא שיכלול ופיתוח של שיטת הצרת ההיקפים באולטראסאונד.

   

  איך למקסם את התוצאה לאחר הצרת היקפים

  הצרת היקפים מגיעה לתוצאה מלאה כאשר היא משולבת במפנה בריא ושלם בחיינו, למרות שנקיטת מפנה כזה אינה הכרחית להצלחת הטיפול. לאכול בריא, בזמנים קצובים, בתפריט מאוזן ומדוד, ולשלב פעילות גופנית יומיומית יביאו את הטיפול למיצוי מרשים. שיטות אחרות להצרת היקפים נקראות השיטות הביתיות והן פחות מומלצות, יעילותן אינה ברורה ומשתנה וכך גם משך הזמן בו התוצאה נשמרת מיד לאחר טיפול.