אכן, מה שלא עושה הטבע עושה הצבע, או הפלסטיקאי שלכם. כיום, נשים וגם גברים, מעוניינים לפסל את ישבנם ולהגדיל אותו. המטרה? לזכות בישבן החלומות שלהם – ישבן מחוטב, מורם ומעוצב.

מדוע ישנה התערבות פלסטית בישבן? ישנם אלו הסובלים מדימוי עצמי נמוך בעקבות ישבן שנראותו נפולה או “ריקה”, כאשר הסיבה לעתים היא מולדת. כמו כן, אנשים שהשילו קילוגרמים רבים ממשקלם מלינים גם הם על נפילת הישבן ועל נראות שאינה אסתטית המפריעה להם מאד.

עיצוב ישבן על ידי פלסטיקאי מבוסס על פעולה שנחשבת קצרה: ניתוח המתבצע בהרדמה כללית שלרוב אורך עד כשעתיים ולעתים גם שעה בודדת בלבד. מה משפיע על אורך הניתוח? משקלו של המטופל, העבודה הנדרשת באזור הישבן והשיטה הנבחרת לביצוע עיצוב הישבן.

 

השיטות בהן עושים כיום שימוש לטובת עיצוב הישבן

הגדלה של הישבן מתבצעת כיום במספר שיטות כאשר כל מנתח פלסטי בוחר את השיטה המתאימה ביותר בהתאם למטופל. השיטה הראשונה בה עושים שימוש היא השתלת השומן. בשיטה זו שואבים כמויות של שומן מאזורים אחרים בגוף, שבמרבית המקרים מגיעים מאזורים כמו המותניים או הבטן. את השומן שנלקח מהאזור הספציפי מזריקים לאזור הישבן ובאמצעותו מעצבים ומגדילים. היתרון הבולט ביותר של השיטה הוא כמובן העובדה כי משתמשים ב”שתל טבעי” – כך שאין כל סיכוי כי הגוף ידחה אותו.

שיטה נוספת היא השיטה המוכרת בשם “השיטה הקלאסית”. הדרך לעצב ולהגדיל את הישבן בשיטה זו היא באמצעות שימוש בעודפי עור הנלקחים מאזור הישבן. התוצאה? הסרת העור העודף גורמת לכך שהישבן מורם ומעוצב יותר. אלו המעוניינים בהגדלה של הישבן יכולים לבצע הליך נוסף המבוסס על שומן או רקמות עליונות.

הרמת ישבן נוספת המתבצעת היא הרמה של ישבן תחתון. היתרון בשיטה זו הוא הצלקת הנסתרת הנמצאת באזור של פי הטבעת, כך שמבחינה אסתטית זוכים המטופלים לתוצאה נפלאה. שיטה זו מיועדת לאלו המעוניינים בעיצוב הישבן התחתון, כאשר התכלית כאן היא להפוך אותו לבעל מראה צעיר ואסוף יותר.

 

איזו שיטת עיצוב ישבן מתאימה לכם?

לא ניתן לקבוע מראש איזה הליך הינו המתאים לכם ביותר, זאת מאחר ולטובת ההתאמה עליכם לקבוע פגישה עם הרופא המטפל שלכם. הפרמטרים הנלקחים בחשבון הם האזור בישבן שתרצו לעצב, מימדי גופכם וההיסטוריה הרפואית שלכם.

ישנם המטופלים שעבורם הליך של עיצוב בלבד יכול להספיק, אך ישנם אלו המעוניינים בעיצוב והגדלת הישבן, כך שנדרשת הערכות אחרת והתאמת טיפול בהתאם.

 

מחירים של עיצוב ישבן בניתוח וללא ניתוח

עיצוב ישבן - מחירים לפי סוג הטיפולעיצב הישבן - מחיר מומלץ בקליניקות השונות בישראל
כמה עולה להגדיל את הישבן עם שתלי סיליקון?42,000 - 18,000 ₪
המחיר של ניתוח עיצוב ישבן מלא42,000 - 18,000 ₪
עלות של הרמת ישבן38,000 - 15,000 ₪
המחיר של עיצוב ישבן ללא ניתוח ע"י הזרקת חומצה היאלורונית, בוטוקס וחומרי מילוי נוספים26,000 - 12,000 ₪