כל אחת ואחד מאיתנו יודע כמה חשוב זה לשמור על רמת טיפוח ולדאוג לכך, שתהייה שגרה קבועה המוקדשת כל כולה לטיפוח שלנו. כעת, אין הכוונה לקביעת שעה קבועה בכל יום בה יושבים ומטפחים אלא יותר עבור מה חשוב להזין את הגוף שלנו על מנת לשמור על הטיפוח שלו.

בעולם כיום, יש לא מעט תוספי תזונה וויטמינים שונים, אשר כל תפקידם הוא לתרום לטיפוח שלנו. המגוון רב ונרחב ולכן חשוב מאוד לבחור את התוספים המתאימים ביותר מכל ההיבטים, בין היתר: מה חשוב לנו לטפח, מה העלות עבור תוספים אלו, האם מדובר בתוספים אשר ניתן לשלב בקלות במהלך היום יום, האם מדובר בתוספים אשר נבדקו ועברו בדיקות וקיבלו אישורים רפואיים וכיוצא בזאת.

 

להלן סקירה קצרה של מספר תוספי תזונה עבור שגרת הטיפוח וכאלו שלא יפריעו למהלך היום התקין

  • כורכומין – אחד הרכיבים הצמחיים אשר תפסו תאוצה והפכו לפופולאריים במיוחד הוא הכורכום וזאת בשל סגולותיו. צבעו הזהבהב הינו כתוצאה מהחומר הפעיל שבו ושמו כורכומינואידים.
  • קולגן וחומצה היאלורונית – החזרת הלחות לעור וטיפוח פנימי ואישי וללא שימוש פולשני, כגון הזרקות, שהייה במרכז רפואי או קליניקה או כאב. החומצה משמשת כסוג של קרם לחות וממלאה מילוי בין תאי לצד שמירה על המים, הנמצאים ברקמות וכבונוס מיוחד מעניקה לחות. הקולגן הוא החלבון העיקרי בגופנו אשר עם השנים, רמתו מתחילה לצנוח (בעיקר מגיל 30 ומעלה).
  • ביוסיל – תוסף זה מעניק טיפוח מקסימלי לשיער, לציפורנים ולעור. הביוסיל נבחן קלינית ומסקנות המחקר היה כי הוא תורם לטיפוח כל אלו ומעניק טיפוח יעיל לנוטלים אותו.
  • שמן נר הלילה – שמן זה מופק מזרעי צמח נר ועשיר בחומצת שומן חיונית ורב בלתי רוויה המוכרת בשמה GLA. השמן מופק בכבישה קרה ולא נעשה שימוש או תוספות מסיסים כימיים שונים.
  • קרם לחות לקרקפת – קרם זה מזין ומרגיע את עור הקרקפת וללא שימוש בפרבנים. הקרם ידוע כמרכך עור יבש וסדוק בעלי נטייה לאדמומיות. הנוסף, הקרם עשיר בנוגדי חמצון טבעיים.

 

לסיכום, בחרו את תוספי התזונה המתאימים לצרכים ולרצונות שלכם. התייעצו עם המומחים ובנו לעצמכם שגרה קבועה וכזו אשר רק תזין ותעניק לגופכם את מה שהוא זקוק לו. אל תשכחו לבחון תמיד תוספים חדשים ולבצע את השינויים הנכונים, בשגרה אותה ביססתם והכל על מנת לנסות ולמקסם את תועלות התוספים. לחיי חיים בריאים, נכונים ומטופחים!