הגדלת חזה היא אחד הניתוחים הפופולריים ביותר אצל מנתחים פלסטיים וזה גם מובן למה. עם זאת, לעתים לא כל דבר ידוע וברור למנותחת וכן התהיות והשאלות שנוגעות לניתוח כזה חשובות מאוד.

על המועמדת לניתוח הגדלת חזה לדעת כל מה שנחוץ לה לדעת על כך, כולל חסרונות וכולל בעיות אפשריות. צריך גם לדעת שלא כל מנותחת עשויה למצוא מנתח שיסכים לנתח אותה במקרים שבהם לא תימצא מתאימה, וגם זה עניין חשוב שיש לדעת מראש ולהבין. ניתוח הגדלה שכזה הרי משנה מוד את מראה הגוף והוא משמעותי מאוד כאשר מדובר במבנה גוף או במטרות שהרופא אינו נוטה להסכים שהמנותחת תצא נשכרת ממנו, ולכן כדאי מאוד לדון בכך לעומקו של עניין לפני הניתוח ולבוא מוכנה לפגישת הייעוץ וההתאמה.

 

הסיבות לניתוח הגדלת החזה

לכל אישה יש את המראה שלה אבל גם את הדימוי העצמי ומידת הביטחון העצמי שלה. תפיסת הגוף שלה יכולה להיות שלמה עם עצמה ויכולה לסבול קשות מכך שהיא אינה נראית כפי שהייתה רוצה להיראות. כשאת רוצה להגדיל את החזה זה טבעי שתרצי להיראות נשית יותר כאשר השדיים קטנים מהרגיל ואינם מחזקים את הביטחון העצמי שלך, אולם יישאלו שאלות נוספות כאשר גודל החזה שלך תקין ומעלה, ואת רוצה להגדיל את החזה מאוד. במקרה כזה היתרון או החיסרון של הבקשה יידון על ידי הרופא בהתייעצות ואם ייראה לו שיש כאן בעיה בתפיסת הדימוי העצמי של המועמדת לניתוח יכול להיות שגם יסרב לנתח אותה אם מבנה האישיות או ההסברים שיקבל ייראו לו שקולים פחות מהמקובל.

 

הגדלת חזה לפי מבנה גוף מתאים

הגדלת חזה

חזה גדול מאוד לאישה שמבנה הגוף שלה צר וקטן הוא לא רק בעייתי מבחינת הפרופורציות אלא מהווה סכנה ממשית לפגיעה בעמוד השדרה, הכתפיים והצוואר. מבנה שאינו תומך בחזה גדול, גם אם האישה תאהב אותו או שבן הזוג שלה יבקש כזה, פשוט לא יוכל לתמוך בחזה והיא גם תתחיל מהר מאוד לסבול מהמשקל הכבד שיעקם ויעוות את הגוף. כלומר, הגדלת חזה רק בפרופורציות המתאימות למשאלת הלב.

 

סוגי שתלים ושינויים בגוף

השתלים עשויים מחומרים שונים, לא רק מסיליקון, אבל לכולם יש יתרונות וחסרונות שכל אישה חייבת לשאול ולדעת עליהם מראש. יש תמיד סכנה של תות השתל בגוף, במיוחד בגלל ספורט נמרץ או הגיל, יכולה היווצר התנגדות של הגוף לשתל עצמו והוא ייצור רקמת בידוד סביבו, מה שיחייב ניתוח תיקון או הסרה. ויש ניתוחים שהצורה שלהם אינה נשמרת לאורך זמן ויכול להיווצר עיוות גם בגלל כוח המשיכה.

 

סוגי צלקות

לסוגי חזה שונים יש גם צלקות שונות. יש כאלה שמחלימות מהר ויש כאלה שפחות, אצל חלק נדרשת צלקת ארוכה יותר בגלל תיקון צורת השד ואצל חלק היא מינימלית משום שנחוץ רק חתך קטן כדי להחדיר את השתל למקום. שאלי את כל השאלות לפני כן כדי לדעת בדיוק כיצד תיראה הצלקת וכמה זמן ייקח לך להחלים ממנה.