בין שלל ההכנות הקדחתניות לקראת החתונה, איפור הכלה הוא אחד החלקים החשובים והעיקריים – הכנת פניה של הכלה לקראת היום המרגש בחייה, בו היא רוצה יותר מכל להיות זוהרת ויפה.

בקטע הבא ריכזנו עבורכם כמה נקודות עיקריות וחשובות שעל כל כלה לעתיד להכיר בנוגע לתכנון ההכנות ואיפור הכלות שלה ביום הגדול.


בחירה נבונה של מאפרת כלות 

איפור כלות

בדומה לשירותים חשובים אחרים עבור יום החתונה גם במקרה של איפור כלות,  נשים מבטחנו בידיה המיומנות של אשת מקצוע מנוסה – מאפרת כלות מקצועית. מנקודת מבטה של הכלה המיועדת, מה שהיא יכולה וצריכה להקפיד עליו הוא בחירה נבונה של מאפרת מקצועית, כזו אשר יודעת את העבודה מצד אחד, ותתאים לכלה במישור האישי מצד שני.

כיצד נדע לבחור מאפרת כלות המתאימה לנו? בתור התחלה, נבחן כמובן מאפרות מנוסות המציעות "קבלות" – תיק עבודות מרשים, המלצות מכלות מרוצות אותן הן איפרו בעבר ועוד.

לאחר שיש לנו כמה מועמדות, נרצה לקבוע פגישת היכרות בה נבחן את ההתאמה שלנו לאותה מאפרת – כיצד אנו מרגישות עימה? האם סגנון העבודות שלה מוצא חן בעינינו? אין טעם לשכור את שירותיה של מאפרת כלות אשר אינה גורמת לנו להרגיש נינוחות, או כזו אשר העבודות שלה אינן מלהיבות אותנו…

 

הכנת עור הפנים מבעוד מועד

אחת הנקודות החשובות ביותר עבור איפור מוצלח, הן ביומיום והן במקרה של איפור כלות, הוא עור פנים נקי ובריא. כאשר מדובר במאורע מרכזי וחשוב כמו יום החתונה, נרצה לייצר את התנאים הטובים ביותר לאיפור עמיד ומושלם. על מנת לעשות זאת כדאי להתחיל להכין את עור הפנים כמה שבועות טובים לפני יום החתונה – לעבור כמה טיפולים קוסמטיים לעור הפנים, לנקות את הפנים על בסיס קבוע על מנת להימנע מפגמים או פצעונים וכד'.

בנוסף, כאשר אנו מגיעות לשבועות האחרונים שלפני החתונה נרצה לערוך טיפולים קוסמטיים אשר עלולים להשאיר סימנים או אדמומיות לפחות כמה ימים טובים לפני האירוע ולא לחכות ליום – יומיים האחרונים, וזאת על מנת לתת לעור הפנים את ההזמנות להחלים עד היום הגדול.

טיפ חשוב נוסף הוא לשתות הרבה מים במשך השבועות שלפני החתונה. שתייה מרובה של מים מסייעת לעור הפנים להיראות צעיר, רענן ובריא יותר

 

ללכת על בטוח

כמובן שכדאי להתייעץ ולשמוע בקולה של מאפרת הכלות שבחרתן, אך חשוב גם שתקפידי ללכת עם מה שאת מכירה ואוהבת – סגנון איפור שאת כבר יודעת שהולם אותך, מוצרי איפור שעור הפנים שלך רגיל אליהם ומגיב אליהם בצורה טובה וכו'. יום החתונה שלך הוא לא הזמן לניסויים או תעוזה יתרה בכל הנוגע למראה הכללי שלך בכלל, ולאיפור פנייך בפרט.

על ידי הקפדה על הנקודות הכלליות הללו, תוכלי להיות שקטה ובטוחה כי את עושה את כל שביכולתך על מנת להיות הכלה הזוהרת והיפה ביותר, וכי את מאופרת בצורה המתאימה וההולמת אותך ביותר…