כאשר אנו שומעים את הביטוי "בית ספא", לרובנו אוטומטית עולה קונוטציה של עיסויים, אולי אפילו לילה בבית מלון איכותי, סאונה ושלל פינוקים אחרים. עם זאת, רובנו לא מודעים לעובדה כי בבתי ספא רבים, בעיקר בבתי ספא בתל אביב, ניתן גם להתפנק עם טיפולים אסתטיים שונים, שיסייעו לנו לחוות חוויית ספא מושלמת, להירגע ולצאת מהספא רעננים וזוהרים יותר. טיפולים אתסטיים בספא בתל אביב לרוב יתבצעו על ידי קוסמטיקאית פרא-רפואית, תוך שימוש בתכשירים של החברות המובילות והטובות ביותר בעולם. לפניכם כמה טיפולים אתסטיים בספא שכדאי להכיר. לגזור ולשמור.


טיפולי פנים

בתי ספא איכותיים לרוב יציעו למתארחים בהם טיפולי פנים רבים, וביניהם:

  • טיפול באקנה – טיפול באמצעות תכשירים שונים, שיסייעו להקל מאוד על תופעת האקנה.
  • טיפול אנטי אייג'ינג – טיפול שמטרתו לשמר את מרקם העור כך שייראה צעיר וקורן יותר, וכמו כן יקטין את הסיכוי להופעת קמטים בעור.
  • טיפולי הבהרה – טיפולים שמטרתם להבהיר איזורים כהים או כתמים בפנים, ולהעניק לעור מראה אחיד יותר.

 

פילינג מלח

מטרתו העיקרית של טיפול בפילינג הינה להסיר שכבות עור מתות, לגרום לזרימת דם טובה יותר ולחידוש העור, כך שייראה צעיר וקורן יותר. מלח ידוע כחומר חיטוי נפלא לעור, ושילובו בפילינג לרוב יעשה לעור פלאים, שכן הוא מסייע בהסרת שומנים ועודפי לכלוך המצטברים על העור ובשכבות העליונות שלו. פילינג כזה לרוב יסייע בהענקת מראה זוהר יותר לעור, וכמו כן יותיר אותו רך, נקי ורענן. טיפול בפילינג מומלץ לבצע אחת לשבוע או שבועיים ולא בתדירות גבוהה יותר, על מנת שלא לפגוע בעור ובמרקם שלו.

טיפול בבוץ

טיפול בעטיפת בוץ הינו טיפול שמטרתו העיקרית היא לחזק את העור, לשחרר ולהרפות את השרירים ולעודד את זרימת הדם בגוף. טיפול זה גם מסייע מאוד לשפר את גמישות העור ולסלק רעלים מהגוף, עניין שמסתכם בסופו של דבר בעור זוהר וקורן יותר. מומלץ מאוד לבצע את הטיפול בבתי ספא בתל אביב שמציעים טיפול בבוץ מים המלח, שכן בבוץ זה מינרלים רבים שמטיבים עם העור ומראהו. לפני תחילת הטיפול, מומלץ לשבת מעט בסאונה – יבשה או רטובה, על מנת להזיע ולשחרר את הרעלים מהגוף, וכמו כן לפתוח את הנקבוביות. פעולה זו תסייע לטיפול בבוץ להיות אפקטיבי אף יותר.

 

פדיקור ומניקור רפואיים

על אף שכיום קיימים מכונים רבים המבצעים טיפולי מניקור ופדיקור, חשוב מאוד להבין כי לא כל המכונים הללו מציעים למבקרים בהם טיפולי פדיקור ומניקור רפואיים. טיפולים אלה מתאימים לכל האוכלוסייה, אך הכרחיים בעיקר לאנשים הסובלים מסכרת, שכן כל פגיעה קלה בעור שלהם עלולה להוביל לדימום רב ולהחמרה במצבם. מסיבה זו, אנשים הסובלים מסכרת ומעוניינים בטיפול מניקור או פדיקור, חייבים לבצע טיפול זה אך ורק אצל קוסמטיקאית פרא-רפואית.