רופאים רבים בטורקיה מבצעים השתלות שיער, אך כשלקוח מעוניין לבצע השתלת שיער איכותית ומוצלחת, חשוב שיבחן כמה קליניקות ויבחר בקליניקה של ד"ר אוזגה ארגון כיוון שהוא גם רופא וגם מנתח פלסטי.

 

חשיבותו של הידע הרפואי

רופא שהוא בעל מיומנות, ניסיון וידע רב בתחום הניתוחים הפלסטיים מסוגל לראות כמה צעדים קדימה. בעת ביצוע ההכנות בקרקפת של לקוח מסוים הוא מיד שם לב לנושאים העלולים ליצור בעיות בהמשך הדרך.

לקוח המבצע השתלת שיער אצל מנתח פלסטי בעל שיעור קומה ותחומי התמחות רבים יכול להיות רגוע, שהגיע למקום הנכון ביותר עבורו. ד"ר אוזגה ארגון ערני מאד במהלך כל ההשתלה ושם לב לכל תרחיש כדי לבצע את מלאכת השתלת השיער באופן מושלם וללא השלכות רפואיות.

 

קרדיט תמונה אתר ד"ר אוזגה.

 

הליך השתלת השיער

המנתח הפלסטי מבצע בדיקה מעמיקה של זקיקי השיער במיקרוסקופ ועל פי רמת העמידות שלהם מחליט מאילו מיקומים לשלוף את קבוצות השיער הנדרשות. כדי לא ליצור קרחות הוא זה שפותח את הערוצים ומוציא את הזקיקים מכמה נקודות של זקיקי שיער איכותיים. בזה אחר זה משתיל הרופא את הזקיקים עד שכל הראש מלא בהם.

 

ביצוע מקצועי של השתלת השיער

בקליניקה של המנתח הפלסטי ד"ר אוזגה ארגון, הוא זה שמבצע בעצמו את כל התהליך מתחילתו ועד סופו. זאת לעומת קליניקות אחרות שבהן העבודה מתבצעת על ידי אנשי הצוות כמו אחים ואחיות או טכנאים. מדובר בתופעה פסולה ומסוכנת כיוון שאנשי הצוות לא למדו רפואה אלא רק סיעוד ולכן אינם מודעים לסכנות ולנושאים רבים שחייבים לדעת בעת ביצוע השתלת שיער.

מומלץ להתרחק מהקליניקות הללו כיוון שעלולים להיווצר מצבים שאנשי הצוות עקב חוסר המומחיות שלהם לא ידעו איך להתנהל בתרחישים מסוימים ומחוסר ברירה יעצרו את התהליך וימתינו עד הגעת רופא.

המנתח הפלסטי מבצע את כל מהלכי הטיפול רק בקליניקה הממוקמת בתוך בית חולים וזאת כדי שיהיה ערוך למקרה בו הלקוח יחוש ברע עקב הלחץ והמתח. אם זה קורה, רופא מהמיון מטפל בו באופן מידי ומאפשר בדרך כלל להמשיך בתהליך המתוכנן אלא אם מדובר במקרה חריג.

 

חוות דעת חיוביות על מנתח פלסטי

לפני קבלת ההחלטה על ביצוע השתלת השיער על ידי מנתח פלסטי מומלץ לבדוק את חוות הדעת וההמלצות עליו הן באינטרנט אצל מי שעבר את התהליך בקליניקה זו וגם בקרב מכרים או חברים שהיו בטורקיה וביצעו תהליך מוצלח או כושל בקליניקות שונות.

חשוב להגיע לקליניקה השומרת על היגיינה וסטריליזציה ברמה גבוהה כדי לשמור על בריאותם של המטופלים כפי שקורה בקליניקה של ד"ר אוזגה ארגון באיסטנבול.

התוצאות המושלמות נראות לאחר כשמונה חודשים, בכל היקף הראש צומח שיער בריא ושופע והלקוח מאושר מהתוצאות הנפלאות של ההשתלה.