הגיל מראה את אותותיו

גם אם אנו מרגישות צעירות ברוחנו, גופנו מתבגר בחלוף השנים. עורנו כבר אינו מתוח כפעם, אנו מגלות צמיחת שיער מוגברת במקומות מפתיעים, ומתחילות להבחין במצבורי שומן שונים בגופנו. זהו חלק טבעי מהתהליך ההתבגרות. נשים רבות מתמודדות עם התהליך כדבר בלתי נמנע ומניחות למצב הקיים, אך נשים רבות אחרות מעדיפות לתקן את המצב.

ניתן לשפר את מראה הגוף ולטפח את מראה עורנו באמצעות פעילות גופנית, תזונה נכונה וניתוחים פלסטיים שונים. ניתוחים פלסטיים בגיל השלישי הינם נפוצים מאוד, ואינם מהווים סיכון בריאותי יותר מניתוח פלסטי רגיל. באין הגבלות בריאותיות נוספות, כל אישה וגבר אשר יכולים לעמוד בהרדמה כללית יכולים לבצע ניתוחים אלו, וחלק מטיפולי היופי מבוצעים אף ללא הרדמה כלל. במאמר הבא נפרט מעט אודות הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר, בקרב בני ובנות הגיל השלישי.

 

הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בקרב בני הגיל השלישי

ניתוח שאיבת שומן:

ניתוח נפוץ ביותר הינו ניתוח שאיבת שומן. בתהליך רפואי זה מוציאים את השומן העודף ממקומות שונים בגוף, דוגמת אזור הירכיים והבטן. ניתוח זה גורם למראה צעיר וחטוב יותר בקרב נשים וגברים בני הגיל השלישי.

ניתוח מתיחת פנים:

ניתוח מתיחת פנים הינו ניתוח המותח ומהדק את עור הפנים הנפול או המקומט. ניתוח זה מעלים את הקמטים המופיעים עם הגיל ומסתיר את סימני הזקנה.

ניתוח הרמת חזה וניתוח הגדלת חזה:

ניתוח הרמת חזה וניתוח הגדלת חזה גם הם ניתוחים אשר מבוצעים בקרב בנות הגיל השלישי. ניתוח זה משמר את המראה הצעיר של השד ומשפר אותו. קיימות נשים אשר מבצעות טיפולי הרמה לצד הקטנת חזה, על מנת יצירת מבנה של שד מוצק בגודל שאינו מכאיב לגב המטופלת.

ניתוח מתיחת בטן:

ניתוח מתיחת בטן הינו ניתוח שמטרתו לגרום לבטן להיראות צרה וספורטיבית יותר. במסגרתו מותחים את העור הרפוי של הבטן ומהדקים אותו אל גוף המנותח. ניתן לשלב אותו עם ניתוח שאיבת שומן.

ניתוח הרמת עפעפיים:

עפעפיים רפויים גם הם מופיעים בקרב חלק מאנשי הגיל השלישי. ניתוח פשוט זה מרים את העפעפיים השמוטים ומשפר את כל מבנה הפנים של המטופל.

ניתוח השתלת או הסרת שיער:

ניתן לבצע ניתוח השתלת שיער, אשר במהלכו תבוצע השתלה של זקיקי שיער במקומות בהם השיער חדל מלצמוח. במקרים בהם שיער מתחיל לצמוח במקומות לא רצויים משום שינויים הורמונאליים בגוף, ניתן לבצע גם ניתוח הסרת שיער או טיפולי הסרת שיער שונים.

בוטוקס:

הבוטוקס משמש צעירות ומבוגרות כאחת כאמצעי להגדלת מבנה השפתיים והעלמת קמטים באזור הפנים, כמו גם אזורים אחרים בגוף. זריקות בוטוקס הינן טיפול אסתטי שאינו דורש ניתוח בהרדמה מלאה. זהו גם טיפול שיש לחזור עליו מדי תקופה, משום שהשפעתו נעלמת או מתמתנת בחלוף הזמן.

 

היוועצו בגורם רפואי מקצועי בטעם ביצוע כל ניתוח פלסטי

אנו ממליצים להיוועץ בגורמים הרפואיים הקונבנציונאליים בטרם ביצוע כל ניתוח פלסטי. כך תוכלו לדעת האם הטיפול מתאים לכם מבחינת השלכותיו הבריאותיות. קחו בחשבון כי מרבית הניתוחים הפלסטיים אינם מסובסדים במסגרת ביטוח הבריאות שלכם. בחרו במנתח פרטי אמין, טוב ומקצועי, אשר התרשמתם לטובה מתיק העבודות שלו. הניתוח הפלסטי ילווה אתכם למשך שארית חייכם, ועל מנת להיראות במיטבכם גם בתקופת הגיל השלישי עליכם לבצע את ההחלטות האסתטיות הנכונות והמתאימות לכם ביותר. קבעו פגישת בדיקה ותיאום ציפיות עם הרופא המנתח, ושאלו אותו מה הן השלכות הניתוח הפלסטי והאם הוא מתאים למבנה גופכם.