אלו לא רק הקמטים שלכם שגורמים לכם להיראות מבוגרים יותר, אובדן נפח שומן מהפנים יכול לגרום לכם להיראות מבוגרים יותר מגילכם הביולוגי. כאמור, ישנן מספר אפשרויות כשחושבים על שחזור הנפח בפנים. העברת שומן, המשתמשת בשומן שלכם, יכולה לשחזר את נפח הלחיים והפנים על הצד הטוב ביותר.

אם עוד לא שמעתם על ההליך הזה, הנה מספר יתרונות עליו:


לאורך זמן רב

אחד היתרונות של העברת שומן או השתלת שומן עצמי זה העובדה שבדרך כלל ההליך נשאר לאורך זמן רב יותר מאשר מילוי, אם לא נשאר לצמיתות. בהשתלת שומן עצמי, תוכלו לראות את התוצאות ממש לאחר ביצוע ההליך, שלא כמו בהליכים אחרים ששומן עצמי לא מעורב בהם, את התוצאות תוכלו לראות רק לאחר כמה שבועות אם לא חודשים.

 

לקיחת שומן ממקומות אחרים בגוף

יתרון גדול ונוסף של שומן עצמי הוא שלמעשה, השומן נלקח ממקום אחר בגוף ומועבר לפנים. כלומר, אם יש לכם קצת שומן עודף באזור הירכיים או הישבן, תוכלו לקחת מהאזורים האלו ולהעביר ישירות לפנים. יתרה מכך, ישנם המון אנשים הרגישים לחומרים המוחדרים לפנים ולכן האפשרות הטובה ביותר עבורם יהיה לקיחת שומן מאזור אחר בגוף. כך, לא רק שתוכלו להיפטר משומן במקומות לא רצויים, תקבלו פנים טבעיות כאשר זהו השומן שלכם שמוחדר.

 

פולשנות מינימלית

אמנם החדרת שומן עצמי מצריכה יותר עבודה מאשר מילוי בהזרקה, אך לאחר הטיפול תוכלו לחזור לשגרת חייכם בלי שתרגישו. כמובן שקיימת תקופת החלמה להחדרת שומן עצמי אך ההחלמה הרבה יותר פשוטה וקלילה מאשר מתיחת פנים רגילה. לא יעשו חתכים כלל וכמו כן לא תאלצו להתמודד עם צלקות באזור הפנים, דבר שיכול להפריע להמון אנשים. עם זאת, נוהל שאיבת השומן כרוך בהרדמה, לפחות בחלקו של התהליך אך כיוון שהשומן המוסר מהגוף הוא קטן מאוד, לא תהיו תחת השפעה ההרדמה למשך זמן רב.

 

ניתן לשלב הליכים

החדרת שומן עצמי יכולה להיות משולבת עם חומרים אחרים כמו בוטוקוס. כך, לא רק שתיהנו מהסרת שומן מאזור רצוי והחדרת השומן לפניכם, תוכלו למלא את פניכם גם בבוטוקס, דבר שימנף את פניכם ולישר את פני השטח של פניכם, כמו את עייפות השרירים שבפנים. הבונוס המדהים בעניין הוא שאתם לא צריכים לקבוע כמה הליכים בנפרד, את כל ההליכים כולם ניתן לעשות יחד מה שיגרום לכם לסיים הכל בבת אחת וליהנות מפנים חדשות, רעננות ויפות.

אם אתם חושבים על מתיחת פנים, חשוב שתלמדו את כל ההליכים האפשריים, יכול להיות שתעדיפו את המתיחה על פני ההזרקה אך הידיעה שקיימת האפשרות לשתי ציפורים במכה אחת, הלא הן שאיבת השומן והחדרתו לפנים, יכולה לתת לכם את השקט הנפשי שאתם כה רוצים.