מהם תוספי תזונה ומדוע יש ליטול אותם?

תוספי תזונה, כשמם כן הם, אלו טבליות או קפסולות המכילות תוספים שנועדו לשפר את בריאותנו. לא כל אחד צריך ליטול תוספי תזונה אלא רק מי שערך בירור ובדיקה רפואית ונוכח לגלות כי הוא זקוק לתוספי תזונה על מנת לייצב את החוסרים שיש לו או בכדי לא להגיע לחוסרים שכאלה. תוספי תזונה מגיעים בצורות שונות ומיוצרים ונמכרים על ידי חברות מגוונות שחלקן פועלות בארץ ואחרות בחו"ל.

ישנן חברות מובילות ומוכרות כמו אלטמן המשווקת לצרכן מגוון רחב של תוספי תזונה כאשר תת קבוצה במוצרים אלו היא קבוצת תוספי תזונה המשפיעים על העור של האדם.

 

שלושה תוספי תזונה שחשובים ומשפיעים על העור שלנו

כולם רוצים שהעור שלהם יהיה רך ונעים למגע אך לא תמיד ניתן להשיג תוצאות אלו מבלי להשתמש בתוספי תזונה ולאכול מזונות מסוימים. ראשית כל, חשוב להרבות בשתיית מים מכיוון שזו התרופה הטבעית והחשובה ביותר לגופנו. תוספי התזונה שמסייעים לעור, בדגש על עור הפנים הינם תוספי תזונה עשירים בוויטמינים ומינרלים ולמעשה הם מספקים לנו מה שאנחנו לא מצליחים "להשיג" באופן טבעי. אחד מתוספי התזונה לעור הפנים המומלץ ביותר הוא ויטמין E.

ניתן לרכוש אותו בחנויות הטבע ובבית המרקחת, לעיתים הוא מגיע בתור שמן ולפעמים בצורת קפסולה. ויטמין E חשוב מאוד לעור הפנים ואם תבדקו, תבחינו כי רבים מתכשירי הקוסמטיקה מכילים בתוכם ויטמין זה. ויטמין E עשיר בנוגדי חמצון ועל ידי נטילת נכונה של תוסף זה תוכלו לשפר באופן ניכר את עור הפנים.

סיליקה (מוכר גם בשם 'צורן') זהו תוסף תזונה חשוב מאין כמותו לעור הפנים מפני שהוא שומר על גמישות העור, מחזק את העור שלנו ובכך מונע מהיווצרות קמטים. לרוב, סיליקה משווקת בתוך כמוסות כאשר בתוכן נמצא מינרל מהותי מאוד שיכול להעניק לעור הפנים מראה צעיר יותר ורכות.

ויטמין C הוא נוגד חמצון משמעותי בגוף האדם וכאשר יש מחסור בו יכולות להופיע מחלות עור מטרידות למדי כגון צפדינה. ויטמין C  זה אחד מתוספי תזונה המכילים קולגן אשר בלעדיו העור שלנו לא יראה מתוח ומחסור בו יביא למראה של עור זקן ורפוי. המקור העיקרי לויטמין C בתזונה שלנו מצוי בירקות ובפירות טריים אך לא לכולם ישנה זמינות למזונות אלו ומסיבות שונות הם סובלים ממחסור בויטמין C. הפתרון המהיר והנכון ביותר עבור אנשים אלו היא לרכוש את תוסף התזונה ויטמין C ובכך הם יוכלו לסייע באופן מיידי לעור שלהם.

לעוד מידע בנושא ניתן לבקר בחנות teva-stock.com – חנות תוספי תזונה למגוון שימושים.