אתר אסתטיקר מציג מדריכים ומידע מקיף בנושאי אסתטיקה, פלסטיקה, בריאות, טיפוח ויופי. התוכן המופיע באתר נועד לסייע לגולשים בקבלת מידע מהימן על טיפולים והליכים רפואיים שונים, חלקם ניתוחיים וחלקם לא ניתוחיים, כמו גם טיפים, המלצות וחדשות ועדכונים רלוונטיים בתחום.

אתר אסתטיקר מכיל מדריכים מקיפים ואינפורמטיביים בנושאי פלסטיקה, אסתטיקה ובריאות.

אנחנו מאמינים כי מידע מדויק, עדכני ומהימן אודות טיפולים והליכים רפואיים שונים בתחומי האסתטיקה, היופי והפלסטיקה צריך להיות נגיש לקהל הרחב ולכל מטופל/ת פוטנציאליים, על מנת שיוכלו להתכונן כראוי, להבין מה צפוי להם, ו/או להעשיר ידע.

התוכן המוצג באתר אסתטיקר מתבסס על מקורות מידע מהימנים, ביניהם פלסטיקאים, רופאים ומנתחים מובילים בישראל, קופות החולים, מרפאות ומקורות מידע נוספים.

חלק מתכני האתר נכתבו ע"י או עברו בקרה של רופאים, דוקטורים ומומחים לרפואה פלסטית.

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע על טיפול כלשהו או הצעות מחיר לטיפול מסוים ולהשוות מחירים? מצאתם טעות כלשהי בתוכן האתר? מעוניינים לבחון שיתופי פעולה? מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל נושא.

 

בין הרופאים שעובדים עם אתר אסתטיקר בשיתוף פעולה:

ד"ר לוי אברהם – מומחה לכירורגיה פלסטית ובעל הקליניקה L.A Clinic שבכניסה ליישוב סביון, אשר עובד גם כמנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים מאיר שבכפר סבא. לצפייה באתר האינטרנט של ד"ר לוי אברהם לחצו כאן.

 

דוקטור לוי אברהם מנתח פלסטי מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר לוי אברהם – מומחה לכירורגיה פלסטית

 

מוזמנים לבקר בדף הפייסבוק שלנו: https://www.facebook.com/estheticareisrael