נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

כחלק מן החידושים פורצי הדרך בענף האסתטיקה הרפואית, בולטים טיפולי הזרקת רבנס (REVANESSE) – חומר מילוי חדשני המתבסס על חומצה היאלורונית שאינה מיוצרת מן החי ומציגה תוצאות מעולות במגוון סוגי שימושים.

הזרקת רבנס (Revanesse)
הזרקת רבנס (Revanesse) – למילוי קמטים ועיצוב הפנים

 

 

מהי חומצה היאלורונית מסוג רבנס? (Revanesse)

רבים מכירים את המונח חומצה היאלורונית, המשמשת למילוי קמטים ושיפור מרקם העור, בשילוב בין פעולת המילוי של החומר ישירות לעומק הקמטים וקמטוטי העור, כמו גם יצירת פעולה המעודדת את חידוש ייצור הקולגן והאלסטין בעור והשבת הגמישות והלחות לעור הפנים.

רבנס הוא חומר הזרקה פעיל ומבוסס חומצה היאלורונית, אשר מיוצר בטכנולוגיה חדשנית שמביאה לייצוב של החומר בדרגת צמיגות  וסמיכות גבוהה. המרקם הייחודי של הרבנס מביא לתוצאה חלקה במיוחד ופיזור החומר בצורה אחידה על פני אזור ההזרקה, ומונע היווצרות של גבשושיות ונפיחויות. הזרקת רבנס  מספקת מראה טבעי וצעיר במיוחד, ונחשבת לטיפול מוביל בתחום טיפולי האנטי אייג'ינג.

יתרון נוסף של חומר רבנס על פני חומרי הזרקה רבים אחרים, הוא רמת ניקיון גבוהה במיוחד, כאשר החומר עובר תהליך כימיקלי של סינון וסינתוז במטרה להביא לכדי שימוש אחוז גבוה של חומרים פעילים ולמנוע סיכוני דחיה וזיהומים. החומר מאושר לשימוש על ידי מנהל התרופות האמריקאי FDA, על ידי המנהל המפקח האירובי ועל ידי משרד הבריאות בישראל גם יחד.

 

איזה טיפולים עושים עם רבנס?

 רבנס הוא טיפול בולט בתחום האסתטיקה הרפואית, אשר נותן מענה למגוון סוגי טיפולים ושימושים:

✔️ רבנס לעיצוב עצמות הלחיים ופיסול הפנים

✔️ הזרקת רבנס ללחות לעור – להגברת הלחות, השבת הברק לעור ויצירת אלסטיות וגמישות

✔️ רבנס למילוי והדגשת השפתיים

✔️ רבנס למילוי קמטים – בהתאמה לקמטי עומק, כהשלמה לטיפולי בוטוקס

✔️ רבנס למילוי שקעי עיניים – לטשטוש עיגולים שחורים מתחת לעיניים

✔️ רבנס לעיצוב וחידוד הסנטר

✔️ מזותרפיה – ביצוע טיפולי מזותרפיה לחידוש העור באמצעות רבנס

 

מעוניינים בהשוואות מחירים? קבלו עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים ללא התחייבות

  שם:
  טלפון:

  יישוב מגורים:
  מתעניין בהצעות מחיר בנושא:

   

  סוגי רוואנס להזרקה

  רבנס הוא מונח כולל למספר מוצרים אשר מיוצרים תחת אותה טכנולוגיה (טכנולוגיית Thixofix), ומתאימים לשימושים שונים. סדרת רבנס כוללת שישה מוצרים הנבדלים בניהם בסמיכות החומר ובשאלה לאיזה אזורים מזריקים רבנס ומאיזה סוג:

  # רבנס אולטרה – רבנס אולטרה למילוי קמטים הוא השימוש הפופולרי והנפוץ ביותר בסדרת רבנס, כאשר הזרקת רבנס מספקת תוצאה מעולה הן לקמטוטי פנים קלים והן לקמטים עמוקים אשר נחרצו לאורך שנים, דוגמת קמטי הבעה: בין הגבות ובמצח, קמטים ארוכים אשר נוצרים בצדי הפה ועוד.

  רבנס אולטרה למילוי קמטים משמש הן להזרקה ישירה וטיפול נקודתי בקמט, והן להזרקה בפריסה רחבה על גבי עור הפנים, במטרה לשפר את מרקם העור, גמישותו ולהשיב לו מראה צעיר.

  # רבנס קיס – רבנס קיס לשפתיים משמש לעיצוב השפתיים בצורה עדינה וטבעית, מתן מענה לטיפול בפגמים ובחוסר סימטריה, מילוי שפתיים סדוקות, הארכה ופיסול של השפתיים. הזרקת רבנס לשפתיים מציגה תוצאה טובה ועמידה ומספקת רמת דיוק גבוהה במיוחד ושפתיים במראה טבעי.

  # רבנס שייפ – חומר רבנס ייחודי המותאם לעיצוב עצמות הפנים, חידוד והדגשה של קו הלסת. רבנס שייפ לעיצוב סנטר וקו הלסת מסייע בשיפור מבנה הפנים וטיפול בליקויים מבניים.

  # רבנס קונטור – רבנס קונטור למילוי קווי מתאר הפנים ולפיסול הפנים, מתאים לביצוע תיקוני סימטריה ותיקונים מבניים, למיצוק הסנטר, הרמת הלחיים ומילוי שקעים ואזורים נפולים. מדובר בחומר בדרגת סמיכות גבוהה, דומיננטי יותר ומשיג תוצאה ניכרת לעין ומודגשת.

  # רוואנס אאוטליין – הזרקת רבנס אאוטליין מיועדת אף היא לשפתיים, אלא שבשונה מהרבנס קיס המיועד לספק הזרקה עדינה למראה טבעי, הזרקת רבנס אאוטליין מיועדת למילוי השפתיים, יצירה של שפתיים בשרניות וחושניות ועיבוי השפתיים, תוך הדגשה ומראה דומיננטי.

  # רבנס האריזה הירוקה – כפי הנראה מדובר במוצר הראשון בסדרה שלא זכה לשם ייחודי משלו וקרוי בשמו המקורי של המותג, מוכר גם בשם: רבנס באריזה הירוקה. חומר המיועד למילוי קמטוטים קלים בפנים ומילוי שקעי העיניים לסילוק עיגולים שחורים ושקועים אשר נוטים להיווצר תחת העיניים.

   

  מחיר הזרקת רבנס – כמה עולה?

  עלות טיפולי אסתטיקה רפואית בישראל אינם מפוקחת, והשוק פועל באופן תחרותי וחופשי. מדובר בטיפולים המבוצעים במסגרות פרטיות בלבד, על ידי רופאים שהוסמכו לכך, ומספקים מענה לכל שלבי הטיפול, החל מאבחון וייעוץ ראשוני, התאמת הטיפול המיטבי וביצוע ההזרקה בפועל ועד למעקב ומענה חוזר על פי צורך.

  יחד עם זאת, קיים טווח מחירים מקובל בשוק לסוגי הטיפולים השונים, הנשען בבסיסו על עלות החומר. חומרי המילוי וההזרקה מגיעים במזרקים סגורים, אטומים ומוכנים לשימוש, כאשר כל מזרק ישמש לטיפול בודד (לא ניתן לשמר את החומר לאחר פתיחת המזרק וההזרקה הראשונית).

  מחיר הזרקת רבנס בישראל יעמוד בממוצע על 1500-1800 ₪ למזרק יחיד, כאשר המחיר הכולל ייקבע בהתאם למספר אזורי הטיפול ולכמות המזרקים הנדרשים.

  עשוי להיות הבדל בעלות בין סוגי הרוואנס השונים, בהתאם לריכוז החומר הפעיל שבתוכם.

  מחיר טיפול הזרקת רבנס – עלות לפי אזורי
  הזרקה
  הזרקת רבנס – מחיר ממוצע במרפאות אסתטיקה בישראל
  עלות רבנס לעיצוב מילוי והדגשת השפתיים החל מ-1,500 ₪
  מחיר של הזרקת רבנס למילוי ופיסול קווי מתאר הפנים החל מ-1,650 ₪
  עלות רבנס למילוי קמטים עמוקים וקמטי הבעההחל מ-1,700 ₪

   

  איך יודעים האם קיימת רגישות לרבנס 

  רבנס הוא חומר אשר מיוצר במעבדה, אולם מתבסס על רכיבים טבעיים ואיכו מכיל רכיבים מן החי. הרבנס מבוסס על חומצה היאלורונית אשר קיימת באופן טבעי בגוף, מה שמצמצם באופן משמעותי את דחיית החומר על ידי הגוף.

  רגישות לרבנס היא נדירה, ויחד עם זאת, בהזרקה של כל חומר חיצוני אל הגוף, הרופא המטפל יבצע תחילה הזרקה של כמות מזערית של החומר לאיתור תגובה אלרגית או דחיה אפשרית.

  ניתן לטפל בתגובה אלרגית באמצעות חומר נוגד ו/או סטרואידים.

   

  הזרקת רבנס – האם רבנס בטוח לשימוש?

  כמצויין מעלה, רבנס הוא חומר שעובר תהליך סינתוז וניקוי עמוק, מה שמותיר חומר טבעי מרוכז וטהור, והופך אותו לבטוח במיוחד לשימוש. החומר שאושר על ידי גופים המפקחים על הבריאות מהמובילים בעולם, מספק רמת בטיחות גבוהה במיוחד ללא תופעות לוואי מוכרות.

  תופעות לוואי מהזרקת רבנס אינן נוגעות לחומר עצמו, כי אם עשויות להתרחש כתוצאה מפעולת ההזרקה. תופעות טבעיות ומוכרות לאחר הטיפול הן: אדמומיות סביב אזור ההזרקה, נפיחות מקומית, שטפי דם ותחושת רגישות. כל התופעות הללו צפויות לחלוף באופן טבעי בתוך ימים אחדים.

   

  לכמה זמן נשמרת התוצאה של הזרקת רבנס?

  עמידות טיפולי הזרקת רבנס צפויה להחזיק מעמד לתקופה בת כשניים עשר חודשים. מדובר באחד מחומרי ההזרקה העמידים יותר, אשר התפוגגותם איטית. לאחר תקופה זו מצב העור אינו צפוי לחזור לקדמותו באופן מיידי, אלא להראות התפוגגות הדרגתית והופעת קמטוטים באזורי ההזרקה.

  מומלץ לבצע הזרקה חוזרת וחידוש של הטיפול מקץ התקופה האמורה ו/או עם הופעת הסימנים הראשונים להתפוגגות. הרבנס מלבד היותו חומר מילוי מביא להתחדשות העור ולשיפור ארוך טווח שאינו תלוי המשכיות בטיפול.

   

  איך בוחרים חומר מילוי?

  תעשיית האסתטיקה הרפואית מציעה חומרי מילוי רבים, שעל פניו מספקים תוצאה דומה ומענה לבעיות דומות. כיצד ניתן לבחור בין הזרקת רבנס, סקולפטרה, רדיאס, אלנסה וחומרים נוספים?

  חשוב לפנות לייעוץ מקצועי אל מול רופא המתמחה בפתרונות אסתטיקה רפואית והזרקות, וחשוב לא פחות מכך לעבוד אל מול רופא ומרפאה אשר מספקים מגוון פתרונות טיפוליים, מה שיבטיח התאמה של הטיפול על בסיס הצורך הטיפולי ומצב העור ולא על בסיס ההיצע הקיים בלבד. חומרי המילוי המוכרים מספקים ברוב תוצאה טובה, כאשר ההבדל ניכר בעיקר בשאלת העמידות והמחיר.