נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

הזרקת סטילאז' (Stylage) נחשבת לאחד מטיפולי האסתטיקה היעילים ביותר . מוצרי סטילאג' הם חומרי מילוי שמשלבים בין חומצה היאלורונית, וחומר נוגד חמצון שנקרא "מניטול". שני החומרים הללו ביחד משיבים לעור את האלסטיות והנפח שאובדים לאורך השנים.

התוצאה המתקבלת היא עור פנים חלק, במראה טבעי ורענן שנשמר לאורך זמן. אז כמה זמן בדיוק מחזיקות התוצאות, כמה עולה זריקת סטילאג' ולמי מתאים הטיפול? להלן המדריך המלא לזריקות סטילאג'.

 

הזרקת סטילאז' (stylage) לפנים – כל המידע, מחירים והמלצות לטיפול

 

 

הזרקת סטילאז'תקציר למטופל\ת
סוג הטיפוללא ניתוחי
איפה מתבצעבמרפאה / קליניקה
האם נדרש אשפוזללא אשפוז
האם נדרשת הרדמההרדמה מקומית
משך הטיפולרבע שעה לכל היותר
דרגת כאבקלה
לאילו אזורים מיועדכל אזור בפנים שיש בו קמטים או קמטוטים שמעוניינים להחליק אותם
מה מכיל חומר המילוי?חומצה היאלורונית מצולבת בתוספת מניטול, שהוא נוגד חמצון טבעי
מתי ניתן לחזור לשגרהמיידית
מחיר טיפול ממוצעהחל מ- 1300 ₪ למזרק
לכמה זמן מחזיקה התוצאהמספר חודשים ועד לשנה, כתלות בסוג הסטילאז' ואזור ההזרקה

 

מה זה סטילאג'?

ככל שאנחנו מתגברים, מתחילה ירידה ברמות הקולגן והאלסטין בגופנו. כתוצאה מכך, העור שלנו מאבד את האלסטיות והנפח שלו, ואנחנו מתחילים לסבול מקמטים. בשנים האחרונות עולם האסתטיקה עושה שימוש הולך וגובר בחומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית, כדי להחליק את הקמטים ולהשיב לעור את המראה הצעיר והרענן.

חומצה היאלורונית סטילאג' היא אחת מהכוכבים העולים בתחום. מוצרי סטיאלג' מיוצרים במעבדות של חברת ויוסי (Vivacy) הצרפתית. מוצרי סטילאז' הם חומרי המילוי היחידים שמשלבים חומצה היאלורונית מצולבת ונוגד חמצון טבעי בשם מניטול. השילוב בין השניים מייצר תוצאות מרשימות, במראה טבעי שנשמר לאורך זמן (כשנה ממועד הטיפול).

 

הזרקת סטילאז'
לפני הזרקת סטילאז' (מימין) ואחרי – החלקת קמטים במספר אזורים בפנים (להמחשה בלבד)

 

יתרונות וחסרונות של סטילאג'

לשימוש בסטילאג' יש יתרונות רבים:

✔️ אפקטיביות מוצרי סטילאג' יעילים ומתאימים לכל סוגי העור. התוצאות מתקבלות באופן מידי, כבר בסיום הטיפול.

✔️ בטיחותיות – זריקות סטילאג' נמצאות בשימוש כבר שנים. הזריקות מיוצרות במעבדת VIVACY הצרפתית, תוך הקפדה על סטנדרט איכות ובטיחות גבוה. כל המוצרים קיבלו את אישור ה-CE האירופאי ואישור ממשרד הבריאות הישראלי. האנטי אוקסידנט מניטול הוא חומר נוגד חימצון שנספג באופן טבעי בגוף שלנו, והוא לחלוטין בטוח לשימוש.

✔️ נוחותזריקות סטילאג' אינן כרוכות בסיכון לאלרגיה, כך שאין צורך לבצע בדיקת רגישות לפני הטיפול. בהשוואה לטיפולים אחרים, זריקות סטילאג' כרוכות בפחות תופעות לוואי כמו אדמומיות ונפיחות לאחר הזריקה וניתן לחזור לשגרה מלאה עוד באותו היום.

✔️ הפיך – תוצאות ההזרקה ההפיכות, ואם אינך מרוצה מהתוצאה, ניתן לנטרל את אפקט הסטילאג' באמצעות הזרקה של חומר היאלרונידאז.

 

מה הופך את סטילאז' לאחד מחומרי המילוי הטובים ביותר?

סטילאג' נחשב לאחד מחומרי המילוי הטובים ביותר. יתרונות של סטילאג על פני ג'ובידרם או הזרקה של רדיאס נובעים מהשימוש בחומצה היאלורונית בזריקות סטילאג', חומר שנמצא בגופנו באופן טבעי. מסיבה זו, התוצאה המתקבלת מטיפולי סטילאג' נראית טבעית ומעודנת.

ומה לגבי חסרונות? חומצה היאלורונית stylage מחזיקה מעמד פחות זמן בהשוואה לחומרים אחרים כמו סיליקון. יחד עם זאת, השימוש בסיליקון אינו מומלץ, משום שהוא כרוך בתופעות לוואי וסיבוכים רבים.

 

לא רק החלקת קמטים – סטילאז' לשפתיים

אזור השפתיים נחשב לאזור מאתגר לטיפול, משום שהוא מלא בכלי דם קטנים ומתאפיין בתנועתיות רבה. חלק מקו המוצרים של סטילאג' כולל מוצר שנקרא סטילאז' ליפס (סטילאג' Special Lips), המיועד לעיצוב, הדגשת ועיבוי השפתיים.

סטילאג' לשפתיים כולל בתוכו את המשחה המאלחשת לידוקאין כך שהטיפול עצמו אינו כואב. האפקט נשמר בין 6 ל-12 חודשים מרגע הטיפול. בנוסף, נוכל להשתמש בסטילאז' כדי להחליק את הקמטוטים שנוצרים בזווית הפה כתוצאה מנזקי עישון והזדקנות טבעית של העור.

 

איך מתבצעת הזרקת סטילאז'?

בתחילת הטיפול הרופא מזריק חומר חיטוי אנטיספטי לאזור המיועד להזרקה. לאחר מכן הרופא יזריק את הסטילאג' לשכבת הדרמיס וההיפודרמיס של העור. סוג הסטילאג' וכמות החומר שתוזרק תיקבע בהתאם למצב האינדיבידואלי של כל מטופל, על-פי החלטת הרופא המטפל. התוצאה מתקבלת באופן מידי, אך את מלוא האפקט נראה לאחר כשבוע.

ומה לגבי כאב? ההזרקה עצמה גורמת לכאב קל בלבד, ובמקרה הצורך ניתן למרוח משחה מאלחשת כחצי שעה לפני הטיפול.

 

עמידות זריקות סטילאז'לכמה זמן מחזיק טיפול בסטילאז'?

האפקט המתקבל מטיפולי סטילאז' הוא מידי. בהחלקת קמטים, האפקט נשמר בין תשעה חודשים לשנה וחצי לאחר הטיפול. במילוי שפתיים, האפקט נשמר בין חצי שנה לשנה לאחר הטיפול.

על-פי מחקרים שבוצעו לאורך השנים עולה כי 99% מהרופאים ו-97% מהמטופלים דיווחו כי הם מרוצים מאד מתוצאות הטיפול בסטילאג' גם בחלוף 12 חודשים. מומלץ להגיע לביקורת מדי שנה כדי לשמור על התוצאות באופן רציף.

 

האם קיימות תופעות לוואי?

השימוש בסטילאז' כרוך בתופעות לוואי מינימליות. בימים שלאחר ההזרקה תיתכן אדמומיות מקומית ונפיחות קלה, אך התופעות הללו חולפות באופן ספונטני. מיעוט מהמטופלים עלול לפתח שטף דם באזור ההזרקה. כדי להקל על תופעות הלוואי, תוכלו להשתמש בקומפרסים קרים ולהסתיר את הסימנים באמצעות מייקאפ.

לא נדרשת תקופת החלמה לאחר ההזרקה, ואפשר לחזור לשגרה מלאה עוד באותו היום.

 

הזרקת סטילאז'
הזרקת סטילאז' להחלקת קמטים בצידי העיניים – חזרה מיידית לשגרה בתום הטיפול

 

קו המוצרים של סטילאג'

חברת סטילאג' מייצרת ליין שלם של מוצרים, המתאימים למגוון רחב שלב מצבים:

# סטילאז' S המיועד להחלקת קמטים ברמה בינונית ולקמטוטים קטנים באזור הפה.

# סטילאז' M המיועד לקמטים בינוניים ועמוקים שמגיעים לשכבת העור דרמיס.

# סטילאז' L המיועד לקמטים עמוקים מאד שמגיעים לשכבת הדרמיס, ולשחזור הנפח בשכבה התת-עורית (hypodermis) שנמצאת מתחת לדרמיס.

# סטילאז' לשפתיים הכולל סדרה של שלושה מוצרים לעיבוי ועיצוב השפתיים. מתוכם שני המוצרים STYLAGE® Special Lips ו-STYLAGE® Lips Plus כוללים משחה מאלחשת שהופכת את הטיפול לנטול כאב.

# סטילאז' XL, סטילאג' XXLהמוצרים הללו מספקים אפקט של אנטי אייג'ינג לעור הפנים. שני המוצרים הללו כוללים חומצה היאלורונית במרקם של ג'ל שמשיבה לפנים את הנפח ומתאימה לאזור הלחיים, הרקות והסנטר.

# סטילאז' הידרו וסטילאג' הידרו מקסשני המוצרים הללו משיבים לעור הפנים את האלסטיות והלחות באמצעות טיפולי מזותרפיה. המוצרים מתאימים לשימוש באזור הפנים, הצוואר, הדקולטה וגב היד. התוצאות מתקבלות באופן מידי, והן נשמרות במשך ארבעה חודשים.

 

מחיר הזרקת סטילאז' – כמה עולה הזרקה?

טווח מחירים של הזרקת סטילאז' נע בין 1,300 ל-2,000 ₪ למזרק. מזרק אחד מספיק במקרה של קמט בעומק בינוני. במידה ומדובר בקמטים עמוקים, עלינו להשתמש במספר מזרקים.

מרכזים אסתטיים רבים יעניקו הנחה עבור רכישה של יותר ממזרק אחד. מחיר הזרקת stylage אמנם לא זול, אבל התוצאות נשמרות לאורך זמן ולכן מדובר בהוצאה משתלמת.

 

מעוניינים בהשוואות מחירים? קבלו עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים ללא התחייבות

  שם:
  טלפון:

  יישוב מגורים:
  מתעניין בהצעות מחיר בנושא:

   

  עור פנים נטול קמטים עם הזרקות סטילאז'

  טיפול סטילאז' בפנים נחשב לאחד מהטיפולים הטובים ביותר להחלקת קמטים והזנת העור. סטילאג' משמש גם לעיבוי ועיצוב השפתיים. האפקטיביות הגבוהה של הסטילאג' מתקבלת כתוצאה מהשילוב בין חומצה היאלורונית וחומר נוגד חימצון שנקרא "מניטול".

  הטיפולים הללו בטוחים לחלוטין לשימוש, וכרוכים במינימום תופעות לוואי. תוצאות הטיפול מתקבלות באופן מידי ונשמרות לאורך זמן, עד שנה ממועד הטיפול.