נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

 

טיפולי בודי טייט משפרים את האסתטיקה בזכות שלוש פעולות המבוצעות בו זמנית: שאיבת שומן, המסת שומן, חיטוב העור ובסופו של דבר גם עידוד ייצור קולגן החסר במרבית המקרים. ביחס לשיטות האחרות שיטה זו מאפשרת השגת תוצאות מיטביות ללא הרדמה, זאת בתנאי שההליך מבוצע על חלק אחד ולא מדובר על בודי טייט במספר חלקים בגוף .

כמו כן ולצד יתרונות נוספים, טיפול בודי טייט אינו כרך בהתאוששות מורכבת ומאפשר חזרה מהירה לשגרה. במאמר זה נרחיב אודות טיפול בודי טייט – ההכנות הדרושות, תופעות הלוואי האפשרויות, תהליך ההחלמה מבודי טייט ועוד.

 

בודי טייט
טיפולי בודי טייט – שילוב המסה ושאיבת שומן

 

המדריך המשתלם ביותר לגוף חטוב ובריא באמצעות הבודי טייט

ובכן מהו טיפול בודי טייט ואיך הוא יכול להיטיב גם אתכם או אתכן? בעוד השיטות הקיימות לטיפול בשומן עודף הן רבות ומגוונות, מסתמן כי בודי טייט בהחלט יכול לענות לכם על המטרה ולהשיג תוצאות טובות תוך נטילת סיכונים מינימלית.

אז איך עובד מכשיר בודי טייט? מה זה בכלל המסת שומן? והאם כדאי לשאול את עצמכן מה האם כדאי בודי טייט או מתיחת בטן? לפני שנרחיב ונכביר במילים על אודות טיפולי בודי טייט חשוב לציין כי הדבר הראשון שעליכם לבצע הוא סקר שוק מקיף. 

לפני ההחלטה הסופית על ביצוע הטיפול ובחירת הקליניקה הייעודית, מומלץ לבצע סקר שוק מקיף על ההיצע הקיים בקליניקות השונות בישראל וסוגי הטיפול בכל קליניקה.

בשלב הראשון יש לערוך בדיקה בקרב 6-10 קליניקות מומלצות ולאחר מכן יש לבצע סינון.

בשלב השני יש ליצור קשר עם 3 עד 6 קליניקות במטרה לקבל מידע והצעות מחיר רלוונטיות על פי הבקשות הספציפיות שלכם/ן.

לקבוע פגישות היכרות עם 2-3 לאחר שהתרשמתם מהשירות, המענה, הזמינות והמקצועיות שכל קליניקה מציעה יש לבקש לקבוע פגישת היכרות במטרה לקבל מידע אודות שלבי הטיפול והצעת מחיר ספציפית.

לסקר השוק יש שלוש מטרות עיקריות:

1. לערוך בדיקה של טווחי המחירים הממוצעים לבודי טייט בקליניקות השונות בישראל

2. בדיקת תנאי התשלום בכל קליניקה וכיצד ניתן לבצעו (סוג התשלום, מספר תשלומים וכו')

3. הבנת פרטי הטיפול – פרטים אודות הטיפול שהקליניקה אמורה לספק לכם אמורים לכלול מרכיבים כמו מועד הטיפול, מיקום הטיפול, סוג ההרדמה, זהות ונסיון הרופא המטפל, הסברים ברורים (בכתב ובעל פה) אודות ההכנות הכרוכות בתהליך ועוד. 

 

בודי טייט – מה זה ומה היתרונות של שיטה זו?

אם תשאלו נשים וגברים כאחד, הם בהחלט יסכימו כי בודי טייט ייעודי לכל אזור שרוצים לשפר את נראותו. זה יכול להיות בודי טייט לסנטר, בודי טייט ירכיים ואפילו בודיטייט בטן לשיפור מראה הבטן – הכול ללא התערבות כירורגית ועם תוצאות מפתיעות.

כל זאת מתבצע בזכות טיפול המשלב טכניקות של המסת שומן בגלי רדיו ושאיבת שומן לצורך עיצוב העור וחיטוב האזור הייעודי. במקרה שרוצים לשדרג את הנראות המסוימת בחלק מסוים בגוף, בודי טייט הוא טיפול ייעודי אשר מומלץ להתעניין בו במקרים נקודתיים.

 

מעוניינים בהשוואות מחירים? קבלו עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים ללא התחייבות

  שם:
  טלפון:

  יישוב מגורים:
  מתעניין בהצעות מחיר בנושא:

   

  למי מתאים טיפול בודי טייט?

  חשוב לומר כי טיפולי בודי טייט לא יתאימו לכולם ולפני שניגשים לטיפול חשוב ביותר להיוועץ עם גורמי מקצוע לצורך קבלת כל המידע הרלוונטי לטיפול הדרוש, בדיקת אזורי הטיפול והערכת יעילות הטיפול לטווח הקצר או הארוך.

  טיפול באמצעות בודי טייט יכול להתאים לאנשים עם עודף משקל קטן וכן וBMI קטן ומוגדר מראש. כמו כן מתאימה שיטת הטיפול גם לאנשים רזים שיש להם מצבורי שומן בחלק עיקש בגוף, מנסים להיפטר ממנו בכל מיני שיטות, תזונה ואימון ועדיין לא מצליחים.

  אם מדובר באנשים כבדי משקל, או אז ההמלצה תהיה לרדת ולו במעט במשקל ובמקרים מסוימים תינתן להם עצה לשקול שאיבת שומן לרבות ניסיון של המסת שומן בקור.

   

  לקריאה על ניתוחים פלסטיים נוספים: שאיבת שומן בלייזר | מתיחת ירכיים | הצרת היקפים | עיצוב ישבן | מתיחת צוואר

   

  כיצד מטפלים באמצעות בודי טייט ומתי רואים תוצאות?

  לרוב נעשה טיפול בודי טייט בהרדמה מקומית, אבל כפי שכבר צוין, אם תהיה מעורבות של חלקי גוף נוספים, או אז יתקיים שיקול של הרדמה מלאה בהתאם. לאחר הטיפול ייתכן שייראה כאילו מהמקום קיימת זליגה של שומן, במעמד הזה חשוב לומר לכם שלא תחששו היות שזהו תרחיש טבעי וזאת בעקבות החתכים שעדיין פתוחים ולא הגלידו. 

  במצב הנ"ל הצטיידו במפיות או בניירות וספחו את המקום בעדינות. בנוסף אם נתקלתם בשטפי דם, אל דאגה גם הם ייעלמו עם הנפיחות לאחר תקופה של ימים בודדים עד שבוע.

   

  כיצד פועל מכשיר הבודי טייט?  

  ✔️ המסת השומן – כאמור, פעילות בודי טייט מופעלת על בסיס גלי רדיו כאשר צורת המכשיר כצורת מלקחיים ובתוכן אלקטרודות שמוחדרות אל העור באזור המבוקש. דרך אלקטרודות אלה עוברים הגלים והחום המייצרים בסופו של דבר את ההמסה של השומן.

  ✔️ שאיבת השומן – במקביל לפעולת ההמסה, זונדה ייעודית שואבת את השומן והוא מסתלק מהגוף בצורה מידית בסמוך להמסתו. הזונדה נותרת במקום והיא זו שמבקרת את הפעולה, שומרת על טמפרטורה תקינה ומוודאת כי העור לא חם מדי ושאין שום נזק לכלי הדם במקום המטופל.

  בקרה זו חשובה מאוד היות והיא האחראית לוודא כי לא נגרם נזק. כמו כן, בזכות בקרה זו אפשר להרים את רף הטיפול ולהרים את גלי הרדיו למצב מקסימלי כך שהתוצאה של ההמסה תהיה מקסימלית ואיכותית.

  ✔️ עידוד ייצור קולגן – כמו כן לשאר פעולות המסת השומן האפקט המתווסף הוא חיטוב העור באזור, הכול על אודות לרמת הדיוק שמאפשר מכשיר הבודי טייט ותשומת לב לנזק מבוקר נכון לפגיעה מבוקרת לרקמה כך שתהיה האצה לגוף, הוא ייצר שכבות של קולגן מחודשות וישמור או ישיב לעור את רמת הגמישות הטובה ביותר גם לאחר המסת השומן.

  ניתן לומר כי טיפול בודי טייט מומלץ הינו טיפול משולב המבצע פעולת המסת שומן, שאיבתו ולבסוף גם עידוד הגוף לייצור קולגן בצורה אפקטיבית.

   

  מה אורכו של הטיפול ומתי אפשר לחזור לשגרה לאחר בודי טייט?

  אורכו של טיפול בודי טייט כשעה וחצי וזאת אם מדובר רק באזור גוף אחד. ביחס להליכים אחרים כאן החתכים הם זעירים ולכן נדרשת חבישה פשוטה ביותר. ההתאוששות בהליך בודי טייט היא התאוששות מהירה והיא אורכת מספר ימים בלבד.

  כמו כן, בשונה מטיפולים להסרת שומן עור עודף המתבצעים בהרדמה מלאה, במקרה של בודי טייט החזרה לשגרה מתאפשרת במהירות יתרה.

   

  בודי טייט – האם זה כדאי?

  תהליך בודי טייט מתגמל ביותר ואת התוצאות יהיה אפשר לראות בדרך כלל לאחר חודשיים ימים מזמן הטיפול. כמו כן חשוב לומר כי כבר בסיום הטיפול הראשוני יתאפשר לראות תוצאות חלקיות כחלק מיתרונות הבודי טייט הישראלי שכבר כבש את כולם.

  בסיכומו של דבר, כמו בתחומים רבים אחרים, כך גם בטיפולי האסתטיקה כל מקרה לגופו. כלומר, ישנם טיפולים שיתאימו לאדם אחד ולאחר יתאימו פחות. משום כך אי אפשר להתעלם מפגישת הייעוץ החשובה.

  יש לזכור כי אם אתם עומדים לפני הליך בודי טייט, אין לגשת לטיפול לפני שקבעתם ראשית פגישת ייעוץ ראשונית שאינה מחייבת בה יימסרו לכם כל פרטים ההליך המהותיים.