נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

מהו פרופילו?

פרופילו הוא סוג של חומצה היאלורונית העשוי מחומר מיוחד ומאפשר להאיץ את תהליכי ההתחדשות והבנייה של עור הפנים על מנת לשדרג את מראהו.

ייחודו של הפרופילו הוא, בין היתר, ביעילותו בטיפול בקמטי עור עיקשים במיוחד. פרופילו למילוי קמטים מהווה שיטה חדשנית להחלקת עור הפנים, שלמעשה עשה מהפכה של ממש בתחום אסתטיקת הפנים.

טיפול אסתטי בפרופילו מאפשר להתגבר על פגעי הגיל, הזמן והשמש, המביאים להיווצרות של קמטי עור באזור הפה, הלחיים והצוואר.

החידוש המרכזי של טכנולוגיית מילוי קמטים בפרופילו הוא האפשרות לספק מענה עמוק, יעיל ויסודי לעור פנים וצוואר מקומט במיוחד, הדורש הרמת ומתחיה.

הטיפול מתאים עבור מטופלים המעוניינים בעור בריא, רענן וזוהר, שיקנה לפנים ולצוואר מראה רענן, צעיר וחיוני יותר.

 

פרופילו - חומצה היאלורונית
הזרקת פרופילו – חומצה היאלורונית מימית – מידע מקיף על הטיפול ומחירים

 

 

פרופילותקציר למטופל
סוג הטיפוללא ניתוחי
איפה מתבצעבמרפאה / קליניקה
האם נדרש אשפוזללא אשפוז
האם נדרשת הרדמהאלחוש בלבד
משך הטיפולדקות ספורות, לרוב יידרש טיפול נוסף לאחר כחודש לקבלת התוצאה הרצויה
דרגת כאבקלה
לאילו אזורים מיועדלחיים, שפתיים, צידי העיניים, גבות, מחשוף, צוואר ועוד
מידע על חומר המילויסוג של חומצה היאלורונית שחודרת לעור ומפעילה תגובה ביו-כימית שמעלה את רמות האלסטין והקולגן בעור ומחליקה קמטים
מתי ניתן לחזור לשגרהמיידית
מחיר טיפול ממוצעהחל מ- 2500 ₪ לטיפול
לכמה זמן מחזיקה התוצאהמספר חודשים עד שנים

 

ממה עשוי חומר המילוי?

הפרופילו הינו חומר ביו-כימי המכונה גם חומצה היאלורונית. מדובר בחומר שמחקה את הרכבו של חומר טבעי המצוי בגופנו. דבר זה הופך את הפרופילו לטכנולוגיה יעילה וידידותית במיוחד להחלקת קמטי עור.

כאמור, ייחודו של הפרופילו מצוי בהרכבו, המדמה את החומצה ההיאלורונית שמיוצרת בתהליך טבעי בגוף. המבנה הכימי ההיברידי של הפרופילו כולל שתי מולקולות של חומצה היאלורונית המחוברות זו לזו בקשרי מימן עוצמתיים. הרכב זה הופך את הפרופילו לחומר יציב ואמין במיוחד.

 

כיצד עובדת החלקת קמטים בפרופילו?

לאחר החדרתו לעור, הפרופילו מפעפע אל עומקי שכבות רקמת הדרמיס, ושם מפעיל תגובת שרשרת ביו-כימית. בתהליך זה, מעוררים ומשופעלים תאי הגוף האחראיים על העלאת רמות הקולגן והאלסטין בעור. חומרים אלו משחקים תפקיד מפתח ביצירה ושמירה על עור גמיש ובריא.

בנוסף לתגבור תהליך היצירה של סיבי הקולגן והאלסטין, הפרופילו מאיץ את תהליכי ההתחדשות הטבעית של העור, מה שמאפשר את יעילותו והשפעתו לאורך זמן רב. התוצאה של התהליכים הללו הוא "גיהוץ" קמטי העור.

 

פרופילו
לפני הזרקת פרופילו (משמאל) ואחרי – מילוי שקעים מתחת לעיניים והחלקת קמטוטים (התמונה להמחשה בלבד)

 

מהן יתרונותיה של חומצה היאלורונית פרופילו?

השימוש בפרופילו צפוי להביא לשיפור ניכר וכמעט מיידי באיכות, מרקם ובריאות העור. כמספר שבועות בודדים לאחר הטיפול, עור הפנים והצוואר יהיה עבה, מוצק, גמיש ומתוח יותר. קמטי העור ימולאו, והעור ירגיש חלק ונעים יותר למגע. הטיפול גם יעיל לטשטוש כתמי פיגמנטציה.

בניגוד למרבית שיטות הטיפול, טיפול בחומצה היאלורונית פרופילו מאפשרת לא רק למלא את קמטוטי העור, אלא לספק מענה לשורש הבעיה שהביאה להיווצרותם. לכן, הזרקות פרופילו מהווה חלופה יעילה ביחס לשיטות טיפול אחרות, כמו מתיחת פנים בפילינג או הרמת פנים בחוטים.

בניגוד לטיפולים אחרים, הפרופילו הוא החומר היחיד שמכיל אך ורק חומצה היאלורונית טהורה המדמה את זו המיוצרת באופן טבעי בגוף, וללא תוספים מלאכותיים כמו לידוקאין או B.D.D.E. גורמים אלו ממזערים את הסיכון לפיתוח תגובה אלרגית.

לסיכום, יתרונותיו של הפרופילו כוללים:

  • שיפור איכות ובריאות רקמות העור העמוקות, ולא רק מילוי שטחי של הקמטים
  • קבלת אפקט הרמה ומתיחה של העור
  • קבלת מראה טבעי ולא מלאכותי או "מנותח"
  • קבלת אפקט אנטי-אייג'ינג ללא שימוש בכלים כירורגיים
  • היעדר תקופת החלמה משמעותית
  • קבלת תוצאות משמעותיות בתוך פרק זמן קצר
  • עמידות הטיפול לאורך זמן
  • היעדר סיכונים לתגובה אלרגית

 

איך מתבצעת הזרקת פרופילו?

תהליך ההזרקה של הפרופילו שונה מהטיפולים האחרים בחומצה היאלורונית. הפרוצדורה כוללת הזרקה ב-5 נקודות במרחקים קבועים, כאשר לכל נקודה מזריקים כמות זעירה של כ-0.2 מ"ל חומר.

המטרה היא לגרום לפעפוע בין נקודות ההזרקה, לשם יצירת פיזור אחיד וספיגה מהירה של הפרופילו בשכבות הדרמיס בעור, ולקבלת אפקט מקסימלי.

הזרקות הפרופילו יכולול להיעשות במגוון אזורים בגוף, לרבות הלחיים, צדי העיניים, אזור השפתיים, הגבות, הצוואר ואף אזור המחשוף. מדובר בתהליך קצר שאורך דקות ספורות בלבד.

 

פרופילו
הזרקת פרופילו מתאימה גם לגברים המעוניינים להחליק קמטים או לשפר את מראה הפנים שלהם

 

מתי ניתן לצפות לתוצאות הטיפול?

השיפור בגמישות, איכות ומראה העור יתקבל באופן הדרגתי במשך שלושה חודשים, כאשר מיום ליום הקמטים יפחתו ומצב העור יוטב. ב-95% מהמקרים, ניתן לראות שיפור כבר לאחר שבועיים ממועד הטיפול.

 

לכמה זמן נשמרות תוצאות ההזרקה?

תוצאות הטיפול בפרופילו נשמרות לאורך זמן, בשל תכונותיו הייחודיות. עם זאת, על מנת להבטיח את עמידות התוצאות לאורך זמן רב יותר, מומלץ לבצע טיפול שני לאחר כחודש ימים מהטיפול הראשון.

 

כמה עולה טיפול פרופילו?

מחיר פרופילו למילוי קמטים אינו אחיד בקרב הקליניקות והרופאים השונים ברחבי הארץ. טווח המחירים של טיפול פרופילו בישראל משתנה בהתאם למספר והיקף אזורי הטיפול, אך לרוב ינוע סביב ה-2500-5000 ש"ח לטיפול.