נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

חומצה היאלרונית מסוג בלוטרו פופולרית מאוד בתחום ההזרקות ומסייעת בעיצוב ומתן נפח לפנים, מילוי קמטים, שפתיים, שקעי עיניים והעשרת העור בלחות, למראה עור זוהר ורענן במיוחד.

בהזרקת חומר מילוי בלוטרו ניתן להשיג תוצאות מרשימות שמעצימות ומדגישות את היופי הטבעי מבלי לשנות את מבנה הפנים.

עיכוב תהליכי הזדקנות והצערת העור הם בין הטיפולים הפופולריים בתחום האסתטיקה הרפואית, מה שהוביל לפיתוח של מגוון חומרי מילוי וטכניקות הזרקה, בניהן הזרקת בלוטרו.

 

הזרקת בלוטרו (Belotero)
הזרקת בלוטרו (Belotero) – למילוי קמטים ועיצוב הפנים

 

 

מהו חומר המילוי בלוטרו (Belotero)?

בלוטרו הוא חומר מילוי המיועד למילוי קמטים ולשיפור מרקם העור והצערתו, אשר מתבסס על טכנולוגיית CPM – טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת קשירת מולקולות וחומרים שיוצרים גמישות מרבית ונפח עשיר.

חומר המילוי בלוטרו מתבסס על חומצה היאלורונית – חומצה טבעית ועשירה המיוצרת על ידי הגוף באופן טבעי, שוכנת בין רקמות החיבור, אחראית לייצור ולהפרשה של קולגן ואלסטין, ומספקת לעור ריכוז גבוה של לחות, גמישות ואלסטיות טבעית.

לאורך השנים, ולרוב לקראת העשור הרביעי לחיים, מפחית הגוף באופן משמעותי את ייצור החומצה ההיאלורונית, מה שמביא לצניחת העור, אובדן של נפח וברק טבעי והיווצרות של קמטים וקמטוטי עור. הזרקות בלוטרו מספקות לעור את החומצה ההיאלורונית החסרה, ומסייעות בטיפול במגוון פגמים ותופעות הזדקנות בצורה יעילה.

 

לאיזה אזורים ניתן להזריק בלוטרו?

הזרקת בלוטרו מספקת מענה למגוון צרכים וליקויים אסתטיים, ומתבצעת בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופלת, על פי מצב העור ומטרות הטיפול. בין השימושים הנפוצים בחומר המילוי בלוטרו:

✔️ עיצוב ומילוי שפתיים – שפתיים דקיקות, סדוקות או לא סימטריות אינן מחמיאות למבנה הפנים, ונשים רבות מבקשות לעבות את השפתיים ולעצב אותן, באמצעות חומר מילוי שיעניק נפח מחד גיסא וישמר מראה טבעי מאידך גיסא. הזרקת בלוטרו לשפתיים מעניקה להן מראה עשיר, לחות טבעית ונפח, ומאפשרת בטכניקת הזרקה מדויקת לעצבאת תצורתן וליצור תצורת לב מעוגלת ונשית.

✔️ שקעים תחת העיניים – העור שמתחת לעיניים מאופיין בדקיקות ובשקיפות, ולאורך השנים נוטה לאבד נפח וליצור שקעים כהים, כתוצאה מחשיפת נימי הדם שתחתיו. הזרקת בלוטרו למילוי שקעי עיניים מביא לתוספת נפח ולמילוי של השקעים הללו, לעיבוי של העור וליצירת מראה צעיר ובריא יותר, המשתמר לאורך זמן.

✔️ מילוי קמטים – קמטים בעור נוצרים מסיבות שונות ונחרצים ומעמיקים לאורך השנים. השליש העליון של הפנים – המצח, סביב העיניים ובין הגבות, נוטים לקמטי הבעה עמוקים שנחרצים כתוצאה מהבעות הפנים, ואילו החלקים התחתונים של הפנים נכנעים לכוח הגרביטציה ולצניחה של העור ואובדן הלחות, מה שיוצר קמטים בלחיים וסביב הפה והשפתיים.

בלוטרו למילוי קמטים מוזרק בעדינות אל עומק הקמט ולסביבתו, מביא למילוי ולהחלקה מוחלטת של קמטים עמוקים כקלים, ואף להגברת ייצור האלסטין ולהשבת הברק והגמישות לעור.

✔️ שיפור מרקם העור – שימוש נוסף בבלוטרו הוא שימוש רחב הנועד להביא לשיפור מרקם עור הפנים בכללותו. כאמור, אובדן הלחות הטבעית והתייבשות העור משפיע על המרקם שלו, ויוצר מראה דהוי ונפול, כמו גם מהווה פתח להיווצרות של קמטוטים קלים וכתמי פיגמנטציה. הזרקת חומצה היאלרונית בלוטרו תביא להעשרת הלחות בעור, החלקת הקמטוטים ושיפור משמעותי במרקם העור ובמראה שלו.

 

מעוניינים בהשוואות מחירים? קבלו עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים ללא התחייבות

  שם:
  טלפון:

  יישוב מגורים:
  מתעניין בהצעות מחיר בנושא:

   

  מחיר הזרקת בלוטרו – כמה עולה?

  מחיר של מזרק בלוטרו יעמוד בממוצע על 2000-4000 ₪, כאשר העלות משתנה בין סוגי החומר השונים כפי שפורטו. אם יש צורך ביותר ממזרק אחד מטבע הדברים הדבר ייקר את עלות הטיפול. 

  הרפואה האסתטית בישראל פועלת באופן פרטי, והעלויות אינן מפוקחות על ידי כל גורם. טיפולים אלו דורשים לרוב המשכיות לצורך שימור התוצאה, ואינם מוכרים בביטוחים המשלימים ובתכניות ביטוח הבריאות הפרטיות.

  בבחירת הטיפול, לצד יעילות הטיפול ועמידותו, עולה גם השאלה: כמה עולה הזרקת בלוטרו? והשוואה לחומרי מילוי אחרים.

  הן חומר המילוי בלוטרו והן חומרי מילוי אחרים מגיעים במזרקים אטומים וחתומים מחברת התרופות, ומחיר הטיפול מושפע באופן ישיר מעלותו של מזרק.

  הזרקת חומר מילוי בלוטרו – מחיר לפי סוג טיפול הזרקת בלוטרו – מחיר ממוצע בקליניקות לרפואה אסתטית בישראל
  טווחי מחירים של חומצה היאלרונית בלוטרו בישראל2000-4000 ₪
  מחיר בלוטרו סופט למילוי לחיים, וקמטי עישון
  סביב השפתיים
  החל מ-2,000 ₪
  עלות מזרק בלוטרו ריבייב למתן לחות וגמישות לעור
  טשטוש קמטוטים ופגמים
  החל מ-2,300 ₪
  כמה עולה מזרק בלוטרו באלאנס לטיפול בקמטי הבעה וקמטים בינוניים ועמוקים?מחיר ממוצע 2,500 ₪

   

  מהם הסוגים של חומצה היאלורונית בלוטרו?

  בלוטרו הוא שמה המסחרי של סדרת מוצרים, המתבססים כולם על חומצה היאלורונית, אולם שונים זה מזה בריכוז החומר הפעיל, בסמיכות ובצמיגיות שלהם, מה שמצריך התאמה מדויקת בין החומר לאזור הטיפול. בין סוגי החומר בלוטרו:

  # בלוטרו באלאנס – הזרקת בלוטרו באלאנס (balance) מתאימה לטיפול בקמטים בינוניים ועמוקים, לרבות בקמטי הבעה, לתיקן צלקות שטחיות וקלות דוגמת צלקות אקנה ולמילוי שקעים תחת העיניים.

  # בלוטרו ריבייב – הזרקת בלוטרו ריבייב (revive) מיועדת למתן מענה רחב וכולל לעור הפנים. החומר מוזרק לאזורים שונים בפנים ולמעשה מספק כיסוי מלא, העשרת העור בלחות והגברת הגמישות הטבעית, תוך החלקת קמטוטים וטשטוש פגמים.

  # בלוטרו סופט – הזרקת בלוטרו סופט נועדה לטפל בבעיות נפח ובקמטים, מתאימה למילוי שקעי עיניים ולחיים, לטיפול בקמטי עישון סביב השפתיים ולהשבת נפח ומוצקות לעור.

   

  לכמה זמן מחזיק חומר מילוי בלוטרו?

  חומצה היאלורונית מתמזגת ונספגת בגוף בתוך חודשים ספורים – בהתאם למיקום ההזרקה ובהתאם לריכוז החומר הפעיל במזרק.

  אחד השיקולים המרכזיים בבחירת חומר מילוי הוא עמידות החומר, כאשר מטבע הדברים חומר מילוי עמיד יותר – הוא גם משתלם יותר.

  חומר המילוי בלוטרו הוא בין החומרים המרוכזים והפעילים המגיעים במצב צבירה סמיך במיוחד, מה שמספק לו עמידות טובה ביחס לחומרים אחרים המתבססים על חומצה היאלורונית. טווח הזמן בו משתמש החומר בגוף הוא בין שישה לשמונה עשר חודשים, בהתאם למצב העור ולמיקום ההזרקה.