נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

טיפול פייס טייט (Facetite)

ענף האסתטיקה הרפואית נשען כיום בעיקרו על טכנולוגיות טיפול חדשניות ושימוש בחומרים מתקדמים, החל מחומצות וחומרי מילוי ונפח לפנים, וכלה בטכנולוגיות הלייזר, גלי הרדיו ואחרות, כאשר טיפול פייס טייט להצערת עור הפנים הוא אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך.

טיפול פייס טייט facetite
טיפול פייס טייט לפנים – מיצוק והצערת עור הפנים

 

 

מהו טיפול פייסטייט?

שיטת facetite היא שיטה למיצוק עור הפנים, מתיחת העור וחידוש שלו, תוך ניצול טכנולוגיית גלי הרדיו אשר מוחדרים תחת שכבת העור הראשונית ללא חתכים או הליך כירורגי, כאשר קרינת גלי הרדיו מביאה להתחממות מבוקרת של תאי העור והשומן, המסת שומן עודף שהצטבר, הידוק סיבי העור וקבלת מראה עור צעיר ורענן יותר.

הטיפול אמור להוות תחליף לניתוח מתיחת פנים וטיפולים פולשניים נוספים ומספק מענה גם לבעיות נפילה וליקויים אחרים בעור הפנים, גם בגילאים צעירים יחסית.

מכשיר פייס טייט מורכב מצינורית קנולה דקיקה המוחדרת תחת פני העור, ושני מוליכים חשמליים של גלי הרדיו: המוליך הקטן יותר פועל תחת שכבת העור החיצונית ואילו המוליך הגדול יותר מזרים את קרינת גלי הרדיו מעל עור הפנים.

גלי הרדיו מחממים את רקמות העור והשומן בטמפרטורה מבוקרת על פי אזור, מביאים להמסת השומן, להגברת ייצור הקולגן ולהשבת הגמישות והאלסטיות אל העור.

מיצוק עור הפנים בעזרת פייס טייט מספק תוצאה טובה ושיפור מידי בן כארבעים אחוזים בהידוק העור ברמה המיידית, לצד שיפור מתמיד שממשיך לאורך חודשים ארוכים ועד ההגעה לתוצאה האופטימלית.

 

למי מתאים הטיפול?

טיפול פייס טייט מתאים לגברים ולנשים, בעלי עור נפול ו/או מידלדל, ריבוי של קמטים וקמטוטי עור, אשר חווים את כוח הגרביטציה – נפילת העור ואובדן הגמישות הטבעית שלו. הטיפול מתאים למטופלים אשר שוקלים חלופה לטיפולי מתיחת פנים, ולמבקשים לחדש ולשמר את עור הפנים כחלק מעיכוב תהליכי ההזדקנות – אנטי אייג'ינג.

 

מהלך טיפול פייס טייט – איך מתבצע?

#1 הטיפול מתבצע תחת הרדמה מקומית בו החדרת הקנולה מתבצעת באמצעות דקירת מחט זעירה ללא יצירת צלקת, כאשר גלי הרדיו מביאים להתחממות רקמות העור והשומן, להמסת השומן העודף ולסילוק שלו ולמתיחה טבעית של העור. החימום מתבצע תחת בקרה אוטומטית על טמפרטורת גלי הרדיו ואזור הטיפול, בבטיחות מלאה.

#2 במקרים מסוימים ייתכן צורך בביצוע טיפול משלים לפייס טייט, בהתאם למצב הפנים ו/או לצורך, כאשר פרקטורה היא שיטה משלימה המיועדת לשיקום ולשיפור משמעותי של הרכב העור, המרקם המראה שלו. טיפולים משלימים אחרים יכולים להתבצע בתחום פיסול ועיצוב הפנים באמצעות הזרקה של חומרי מילוי וחומצות המספקות נפח לעור.

#3 ההחלמה אורכת ימים אחדים וכרוכה בחבישה מקומית ולעתים שימוש במשככי כאבים. ייתכנו שטפי דם מקומיים ותחושת רגישות בפנים לאחר ביצוע הטיפול, כאשר אלה צפויים לחלוף בתוך ימים.

 

היתרונות של פייס טייט

✔️ טיפול קצר פייס טייט מתבצע במפגש טיפולי אחד בלבד.

✔️ ללא צורך בניתוח – הטיפול אינו כירורגי ואינו כולל חתכים ופציעה של העור.

✔️ תוצאות מיידיות תוצאות ראשוניות של הטיפול ניכרות כבר עם סיום הטיפול הראשון.

✔️ נשמר לאורך זמןעמידות הטיפול טובה והתוצאות ניכרות לתקופה ממוצעת בת כחמש שנים.

✔️ החלמה מהירה – החלמה מטיפול פייס טייט היא קלה ומיעוט בתופעות לוואי וסיכונים אפשריים.

✔️ תוצאות מדהימותאחוזי הצלחה ושביעות רצון גבוהים במיוחד בקרב מטופלים ומטופלות.

 

מעוניינים בהשוואות מחירים? קבלו עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים ללא התחייבות

  שם:
  טלפון:

  יישוב מגורים:
  מתעניין בהצעות מחיר בנושא:

   

  מה עדיף פייס טייט או מתיחת פנים?

  טיפולי פייס טייט הם טיפולים מבוקרים, שמרניים ובטוחים במיוחד, מה שהופך אותם לפופולריים בענף הרפואה האסתטית, ולחלופה מבוקשת לניתוחים פלסטיים וניתוחי מתיחת פנים. יחד עם זאת, קיימות כיום גם שיטות למתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים, כאשר לכל שיטה יתרונות וחסרונות ברמת תוצאות הטיפול, מורכבות הביצוע והסיכונים, איכות התוצאה והעמידות.

  ככלל, לא נכון לקבוע כי טיפול כזה או אחר הוא חלופה מוחלטת לטיפולים אחרים, וחשוב להיוועץ ברופא מקצועי בתחום האסתטיקה הרפואית, בהתאמה מלאה של הטיפול לעור ולהעדפות המטופל ומצבו הרפואי.

   

  לאילו אזורים מיועד פייסטייט?

  ככלל, טיפולי פייס טייט הם טיפולים המיועדים לעור הפנים. יחד עם זאת, יעילותם הגבוהה והתוצאות המעולות נמצאו גם בטיפול בקמטוטי צוואר כחלופה לניתוחי מתיחת צוואר, וכן לטיפול בשומן בטני – מתיחת בטן.

  כל הטיפולים הללו מתבססים על קרינת גלי הרדיו לחימום רקמות השומן ולמתיחה וחידוש של העור.


  מחיר פייס טייט

  עלות טיפול פייס טייט נעה בין 11000 ₪ – 15000 ₪. חשוב לציין כי לא רבות המרפאות בישראל אשר מספקות את השירות, כאמור בשל הטכנולוגיה היקרה הנדרשת.

  מחיר פייס טייט מושפע מעלות הטכנולוגיה, שנחשבת לחדשנית במיוחד ויקרה. טווח מחירים של טיפול פייסטייט בישראל נקבע על פי מחיר טיפול בודד. במקרה של טיפולי פייס טייט לפנים או לצוואר לרוב טיפול אחד מספק לצורך הגעה לתוצאה האופטימלית. במקרה של טיפולי פייס טייט למתיחה ועיצוב של הבטן יתכן צורך בטיפול נוסף.

  בבחירה של מכון ומרפאה לביצוע הטיפול יש לוודא כי הטיפול מתבצע על ידי רופא מוסמך בלבד, אשר מכיר ומנוסה בטיפול בטכנולוגיה האמורה.

  למרות שמדובר בפעולה שאינה כירורגית, חדירת הקנולה היא פעולה פולשנית אשר מחייבת רמת סטריליות גבוהה וטכניקת ביצוע עדינה, ויש לוודא כי הרופא מיומן באלו וכי המרפאה מציעה את רמת השירות, הזמינות והסטריליות הנדרשת.

   

  מתי נדרש טיפול משלים לפייסטייט?

  במקרים מסוימים יתכן צורך בביצוע טיפול משלים לפייס טייט, בהתאם למצב הפנים ו/או לצורך, כאשר פרקטורה היא שיטה משלימה המיועדת לשיקום ולשיפור משמעותי של הרכב העור, המרקם המראה שלו. טיפולים משלימים אחרים יכולים להתבצע בתחום פיסול ועיצוב הפנים באמצעות הזרקה של חומרי מילוי וחומצות המספקות נפח לעור.

  חשוב לציין כי ענף האסתטיקה הרפואית הוא ענף הפועל במרביתו באופן פרטי, תחת פיקוח והנחיות של משרד הבריאות, אולם שלא במסגרת סל הבריאות ואף אינו מוכר במסגרת הביטוחים – הן הביטוחים המשלימים מטעם קופות החולים והן במסגרת ביטוחי בריאות פרטיים.

  המחירים נקבעים באופן עצמאי על ידי הרופאים המספקים את השירות/המרפאות הפרטיות בענף, ללא פיקוח על המחיר.