הטכנולוגיה לא מפסיקה להפתיע, ובכל שיא שהיא כובשת, נדמה שהיא כעת נגעה בקצה גבול היכולת. בשורת הניתוחים הפלסטיים שינתה את חייהם של רבים, בעת שניתנה להם ההזדמנות להוציא מעצמם את המיטב ולהעניק לעצמם את המראה עליו הם תמיד חלמו.

לצד האנשים הצעירים המבקשים לשפר במעט את החזות החיצונית שלהם, הרי שמדובר על תרופת פלא של ממש עבור הקהל המבוגר. כיום, הניתוחים הפלסטיים הם הדבר הקרוב ביותר לתרופה כנגד הזיקנה, שכן באפשרותם להעניק מראה צעיר וחיוני גם בגילאים המתקדמים. אילו ניתוחים פלסטיים פופולארים במיוחד?


הכל מתחיל בפנים

עיצוב סנטר

לא אחת נאמר כי הפנים הן תעודת הזהות של כל אדם, שכן הן מקרינות ומשדרות יותר מכל איבר אחר. רבים רוצים להרגיש בטוח במראה הפנים שלהם, ועל כן החליטו לפנות אל הכירוגיה הפלסטית על מנת להנות מהאפשרויות המוצעות כיום ברפואה המתקדמת.

ניתוח מתיחת פנים הפך לאחד הניתוחים הפופולאריים ביותר בתחום הכירוגיה הפלסטית, ושביעות הרצון מצד המטופלים ניכרת בכל ניתוח מחדש. אין לנו היכולת לעצור את הליך ההזדקנות ולמנוע את הזדקנות העור, אך כן ישנה יכולת להשיב מלחמה לאיברים שכבר מאותתים כי הם עייפו.

חשוב לציין כי הניתוח אינו עוצר את הליכי ההזדקנות, אלא מדובר במענה נפלא לנראות על פני השטח. הימים בהם היה צריך להשלים עם מראה של עור מזדקן, קפלים לא מחמיאים ועור עודף שגרם למבוכה רבה – אינם עוד. ניתוח הרמת פנים (פייס ליפט) יעניק לכם את המראה החיוני ביותר ויגרום לפנים שלכם לזרוח ולהיות קורנות.

 

ניתוח שאיבת השומן

אם היו מדברים על ניתוח שכזה לפני כמה עשורים, הרי שהיה ניתן לחשוב כי מדובר על משהו עתידני שלא בטוח שנספיק לחוות. כיום, נשים רבות לאחר לידה מוצאות כי אינן מצליחות לחזור למידותיהן שקדמו ללידה. עודף השומן גורם לאי נוחות, דימוי עצמי נמוך ותחושת תסכול.

ניתוח שאיבת השומן בשום פנים ואופן לא בא לקצר תהליכים של דיאטה או אורח חיים בריא, אלא הוא משמש דחיפה קלה אל עבר התחלה חדשה. במהלך הניתוח נפטרים משומן עודף, וכך מצמצמים את ההיקפים. חשוב להבין כי שאיבת השומן אפשרית רק באיזורים ייחודים, כדוגמת הבטן והמותניים, ולא בכל מקום שבו יש דרישה לשאיבה.

 

רגע לפני שעוברים הליך כירוגי פלסטי

כאשר מדובר על הליך כירורגי פלסטי, מדובר על ניתוח ככלל הניתוחים. בשונה מניתוחים שאינם פלסטיים, אל הניתוח הזה אתם נכנסים במראה מסוים, ויוצאים במראה אחר. חשוב מאד לשאול את עצמכם מה מטרת הניתוח. אם התשובה לכך היא לגרום לעצמכם להרגיש בטוחים יותר ונינוחים יותר עם עצמכם, הרי שתקבלו את ברכת המנתח. לעומת זאת, אם הסיבה לביצוע הניתוח היא לחץ חברתי או רצון לרצות את החברה, הרי שכדאי לשקול שוב את הניתוח.