נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

חומצה היאלורונית מסוג ג'ובידרם – הינו מוצר להיט בכל רחבי העולם! עם מליוני לקוחות מרוצים ושבחים בלי סוף. הזרקת ג'ובידרם לפנים מעצבת ומחזירה נפחים, משפרת את מרקם העור, להענקת יופי, ברק ולחות למראה עור טבעי וקורן שנשמר לאורך זמן. 

הזרקת ג'ובידרם היא בין ההזרקות הפופולריות שקיימות כיום בתעשיית האסתטיקה הרפואית, ומספקת מענה למגוון ליקויי עור ובעיות אסתטיות. בבחירת חומר הזרקה לפנים חשוב להכיר את יתרונות החומר ומאפייניו ולהסתייע ברופא מומחה בתחום, המספק מענה באמצעות מגוון החומרים הקיימים, לייעוץ ולהתאמת הטיפול המיטבי.

הזרקת ג'ובידרם
הזרקת ג'ובידרם (Juvederm) – להשבת נפחים באזור הפנים, מתן לחות לעור ומילוי קמטים
 
 

מה זה ג'ובידרם?

Juvederm הוא חומר מסדרת חומרי המילוי אשר מתבסס על חומצה היאלורונית. חומר מילוי ג'ובידרם הוא חומר אשר פועל בטכנולוגיה ייחודית של קשירת מולקולות באמצעות קישור צולב (קרויה גם טכנולוגיית קרוס לינקינג).

הטכנולוגיה הייחודית של החומר יוצרת התמזגות טבעית של Juvederm בעור הפנים, מה שמביא למראה טבעי ולשיפור משמעותי ברקמות העור החיצוניות והפנימיות. הזרקת ג'ובידרום מעניקה מרקם פנים אחיד וטבעי, אפקטיבית במיוחד ומתאימה למגוון שימושים.

 

לאיזה אזורים נהוג להזריק ג'ובידרם?

חומצה היאלורונית ג'ובידרם היא שם מסחרי כולל לסדרה של מוצרים בדרגות ריכוז וסמיכות שונות אשר מספקים מענה לצרכים שונים. בין השימושים המובילים בג'ובידרם:

✔️ מילוי קמטים בפנים – הזרקת ג'ובידרם למילוי קמטים בפנים משמשת הן למילוי קמטי הבעה בחלק העליון של הפנים, בין העיניים, סביב העיניים ובמצח, והן למילוי קמטים סביב הפה. חומר מילוי ג'ובידרם חודר לעומק הקמט, ממלא אותו ומביא להחלקה מוחלטת שלו, לצד שיפור מרקם ומראה עור הפנים הסובב אותו.

הזרקת ג'ובידרם מהווה חלופה למגוון חומרי הזרקה אחרים המתבססים על חומצה היאלורונית מסוגים שונים, וכן לחומרים מבוססי סידן.

✔️ מילוי שקעי לחיים – ג'ובידרם הוא חומר מילוי עמיד אשר מתאים למילוי שקעים עמוקים והשבת נפח שאבד אל עור הפנים. אחד האזורים בפנים הנוטים לאובדן נפח, צניחה וכתוצאה מכך מראה מבוגר ונפול הם הלחיים.

אובדן הנפח יוצר שקעים וחוסר אחידות במראה העור. הזרקת ג'ובידרם למילוי שקעי לחיים משיב לעור את הנפח שאבד, את הגמישות והמוצקות ומהווה פתרון אנטי אייג'ינג יעיל במיוחד. עוד על עיצוב לחיים.

✔️ מילוי שקעים מתחת לעיניים – העור הדקיק תחת העיניים נוטה לצניחה ולאובדן נפח, כמו גם לשקיפות שמבליטה את כלי הדם שתחתיו ויוצרת שקעים כהים ובולטים שיוצרים מראה מבוגר ועייף.
מילוי שקעים מתחת לעיניים באמצעות הזרקת ג'ובידרם תעניק הן את עיבוי העור באופן טבעי, הן את הנפח שיספק מרקם מוצק והן את המראה העירני, הבריא והצעיר.

✔️ חידוש העור ושיפור המרקם – מלבד קמטים וקמטוטים עור הפנים חווה לאורך השנים תהליך שמביא לאובדן הלחות שבו וכתוצאה מכך לירידה באיכות העור, בגמישות ובאלסטיות הטבעית שלו. חומצה היאלורונית ג'ובידרם מספקת מענה לתופעת הזדקנות העור באמצעות הזרקה של חומר בצורה רחבה ולא ממוקדת,

לכיסוי שטח רחב יותר של עור הפנים, מה שמביא לעידוד ייצור הקולגן בעור, להזנה שלו, למתיחה טבעית והשבת הברק והגמישות ולמעשה להצערת עור הפנים בכעשר שנים תמימות.   

✔️ מילוי ועיבוי שפתיים – שפתיים דקיקות, שבורות, סדוקות ו/או לא סימטריות אינן גזירת גורל, ובאמצעות הזרקת ג'ובידרם לשפתיים ניתן לעצב ולפסל את השפתיים, לעבות אותן לעובי הרצוי, למלא ולטשטש סדקים, כתמים ובפגמים בשפה ולזכות בשפתיים מלאות, מודגשות ונשיות. מידע על חומצה היאלורונית בשפתיים.

 

מעוניינים בהשוואות מחירים? קבלו עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים ללא התחייבות

  שם:
  טלפון:

  יישוב מגורים:
  מתעניין בהצעות מחיר בנושא:

   

  מחיר הזרקת ג'ובידרם – כמה עולה?

  עלות הזרקת ג'ובידרם תלויה בסוג החומר הרצוי ובכמות החומר הנדרש לצורך ההזרקה. ככלל, הזרקת ג'ובידרם והזרקת חומצה היאלורונית בכלל, מתומחרים על פי כמות המזרקים, אשר מגיעים ארוזים הרמטית ומותאמים לשימוש יחיד בלבד.

  מחיר ג'ובידרם למזרק נע בין 1700-2500 ₪ ומחיר הטיפול בכללותו עשוי לעמוד על 1700-7000 ₪ בהתאם לכמות המזרקים הנדרשת.

  הזרקת חומר מילוי ג'ובידרם – מחיר לפי סוג הטיפולהזרקת ג'ובידרם – עלות למזרק במרפאות אסתטיקה בישראל
  עלות ג'ובידרם וולמה לעיצוב לחיים והחזרת נפחים לאזורי הפנים השוניםהחל מ-1,800 ₪
  עלות הזרקת ג'ובידרם אולטרה לעיצוב סנטר, קו לסת, קווי מתאר, מילוי קמטים עמוקים החל מ-1,850 ₪
  מחיר הזרקת ג'ובידרם סמייל למילוי ועיצוב השפתיים בצורה עדינה וטבעית החל מ-1,750 ₪
  עלות ממוצעת למזרק ג'ובידרם (Juvederm) לפנים החל מ-1,700 ₪

   

  איזה סוגים של ג'ובידרם קיימים?

  כפי שצוין, ג'ובידרם הוא השם המסחרי שהעניקה החברה היצרנית (חברת AbbVie company. המותג מיובא ומשווק על ידי אברן אלרג'ן ישראל) לסדרה בת מספר מוצרים המכילים חומצה היאלורונית בריכוז שונה ומשמשים למגוון השימושים שהוזכרו.

  בין המוצרים בסדרה:

  # ג'ובידרם וולומה  – ג'ובידרם מסדרת וולומה הוא חומר בעל ריכוזיות גבוהה במיוחד של חומצה היאלורונית, מוזרק לשכבות העור העמוקות יותר ומתאים לצורך מילוי שקעים והשבת נפחים והרמת אזורים נפולים בפנים. כולל רכיבי חומר מרדים להרדמה מקומית ולטשטוש תחושת כאב, סמיך וצמיגי במיוחד ועל כן גם עמיד לאורך זמן רב יותר, ביחס לחומרי מילוי אחרים.

  # ג'ובידרם אולטרה  – ג'ובידרם אולטרה הוא חומר אשר מיוצר ללא רכיבים מן החי, אולם מדמה באופן מושלם את החומצה ההיאלורונית אשר מיוצרת באופן טבעי בגוף, מה שמצמצם כמעט לאפס סיכויי דחייה של החומר על ידי הגוף או הופעת תופעות אלרגיות.

  החומר מרוכז ומתאים לצורך מילוי קמטים, בניהם קמטי הבעה עמוקים, קמטים סביב הפה והסנטר, תוך החלקה מלאה שלהם. החומר מתאים גם לטיפול בעור עבה במיוחד ועל כן משמש גם למילוי קמטים לגברים.

  # ג'ובידרם סמייל – ג'ובידרם אולטרה סמייל הוא תוצר ייחודי המספק חומר הזרקה עדין במיוחד, המתאים להזרקה לאזורים קטנים, לפיסול מדויק ולעיצוב, ומשמש בעיקרו למילוי ולעיצוב שפתיים.

  # הזרקת ג'ובידרם לפנים  – מצריכה לא פחות ממיומנות וטכניקת הזרקה מדויקת גם היכרות עם חומרי המילוי השונים, בחירה במינון ובחומר המתאים ביותר למטופל או למטופלת, תוך אבחון מדוקדק ומקיף הכולל בחינה של מרקם ועובי העור, מצב העור והליקויים, תשאול רפואי לאיתור רגישויות, אלרגיות ומצבים רפואיים חריגים.

  במקרים רבים הטיפול האופטימלי יכלול שימוש בלמעלה מחומר מילוי אחד במטרה להגיע לתוצאה האופטימלית.

   

  יתרונות בהזרקת ג'ובידרם על פני סטילאז' ורסטילן

  הן ג'ובידרם והן החומרים סטילאז' ורסטילן הם חומרי מילוי המיושמים בהזרקה ומיועדים למילוי והחלקה של קמטים ולשיפור מרקם העור כטיפולי אנטי אייג'ינג מובילים בתעשיית האסתטיקה הרפואית. למרות זאת הזרקת ג'ובידרם זוכה לפופולריות הולכת וגוברת על פני החומרים הללו ואחרים, וזאת בזכות שני יתרונות בולטים של חומר הג'ובידרם:

  ✔️ ריכוז גבוה במיוחד של חומצה היאלורונית המביא לתוצאות טובות יותר ועמידות גבוהה יותר.

  ✔️ שילוב של לידוקאין – חומר מאלחש הגורם להפחתה של כאב ומספק הרדמה מקומית במינון נמוך באזור ההזרקה.

   

  לכמה זמן מחזיק ג'ובידרם?

  עמידותה של חומצה היאלורונית משתנה בהתאם לאזור ההזרקה ולריכוז החומר, ונעה בין כחצי שנה ועד לשנה וחצי. ההשפעה עשויה להיות שונה גם בין מטופל אחד לאחר.

   

  תופעות לוואי אפשריות בהזרקת ג'ובידרם

  ג'ובידרם הוא חומר מורשה ובטוח לשימוש המוכר על ידי מנהל התרופות האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי. תופעות הלוואוי האפשריות, רובן ככולן, נובעות מפעולת ההזרקה ולא מהרכב החומר הפעיל.

  לאחר ההזרקה תיתכן רגישות באזור ההזרקה, שטפי דם ונפיחות מקומית. כל אלו הן תופעות טבעיות הניתנות לטיפול באמצעות משחה מרגיעה, קומפרסים קרים ובכל מקרה צפויים לחלוף בתוך ימים ספורים.