נכתב ע
נכתב ע"י מערכת אסתטיקר

טאוסיאל הוא חומר מילוי המבוסס על חומצה היאלורונית. החומר מיוצר בטכנולוגיה ייחודית המבטיחה גמישות אופטימלית, אפקט אנטי אייג'ינג ותוצאות מעולות הנשמרות לטווח ארוך.

החומצה ההיאלורונית אשר מהווה בסיס ליצירת חומרי מילוי ומוכרת כחומר מוביל בענף האסתטיקה הרפואית, עברה לאורך השנים הליכי פיתוח ושיפור במטרה להביא לתוצאות טובות ועמידות יותר, ולחומרים והליכי יישום חדשניים, ביניהם הזרקת טאוסיאל.

זוהי חומצה טבעית אשר מיוצרת על ידי גוף האדם, מרוכזת בין רקמות החיבור, ואחראית על העשרת העור בקולגן ובאלסטין, מה שיוצר את הגמישות הטבעית, הלחות והברק של העור.

בעוד שבגיל צעיר יותר הגוף מרבה בייצור החומצה ההיאלורונית, לאורך השנים הוא מאט את הליך הייצור הטבעי, ולאחר העשור הרביעי לחיים עשוי להיווצר מחסור של החומצה בגוף, וכתוצאה מכך פגיעה במרקם העור, ירידה בלחות הטבעית של העור, אובדן הגמישות וצניחת העור, אובדן נפח והיווצרות של קמטים.

הזרקת חומצה היאלרונית טאוסיאל מיועדת להשיב לעור את ריכוז החומצה הרצוי לו, להביא למילוי קמטים ושקעים בעור, לשיפור מרקם העור והשבת הגמישות והברק ולעכב תהליכי הזדקנות של העור.

 

הזרקת טאוסיאל
הזרקת טאוסיאל (Teosyal) – למילוי קמטים ועיצוב הפנים

 


מהו חומר המילוי טאוסיאל?

חומר מילוי טאוסיאל הוא חומר אשר מתבסס על חומצה היאלורונית טבעית (שאינה כוללת רכיבים מן החי), בריכוז גבוה של חומרים פעילים, ומיוצר בטכנולוגיה חדשנים הקרויה RHA- ומתבססת על קשירת מולקולות בשיטה ייחודית אשר יוצרת חומר בעל תכונות של גמישות גבוהה במיוחד.

נוסף לזאת Teosyal גם מכיל ריכוז נמוך יותר בקטריית אנדו טוקסין ופרוטאין, רעלן וחלבון אשר חיבור שלהם עם החומצה ההיאלורונית מביא לקשירה חזרה יותר של המולקולות, לחיזוק השפעת החומר ולעמידות ארוכת טווח של הטאוסיאל.

 

מעוניינים בהשוואות מחירים? קבלו עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים ללא התחייבות

  שם:
  טלפון:

  יישוב מגורים:
  מתעניין בהצעות מחיר בנושא:


  מהם היתרונות של טאוסיאל?

  הזרקת טאוסיאל טומנת בחובה מספר רב של יתרונות, בטיפול בהליכי הזדקנות העור וביחס לחומרי הזרקה אחרים:

  ✔️ בשימוש ברכיבים טבעיים בלבד – בשונה מסוגים אחרים של חומצה היאלורונית, חומר מילוי טאוסיאל מיוצר במעבדה בהליך מוקפד, תוך שימוש ברכיבים טבעיים בלבד, ללא כל שימוש ברכיבים מן החי.

  חומצה היאלורונית טאוסיאל מתאימה לשימוש עבור צמחוניים/טבעוניים ומיוצרת בהליך ידידותי לסביבה. החומר מדמה את הרכב החומר הטבעי המיוצר על ידי הגוף ועל כן נספג בעור באופן טבעי ללא סיכון דחיה.

  ✔️ מגוון שימושים – טאוסיאל הוא שם מסחרי כולל לקבוצת חומרים, בעלי שוני בריכוזיות החומר וברמת הסמיכות שלו, בהתאמה למספר שימושים וטיפול במגוון ליקויי ופגעי עור.

  ✔️ אנטי דלקתי – תרכובת טאוסיאל כוללת רכיבים אנטי דלקתיים, המסייעים בשיקום העור לאחר מחלות דלקתיות, טיפול בפצעי אקנה ושימור של עור בריא.

  ✔️ תוצאה אפקטיבית תוך מיעוט טיפולים – הזרקת טאוסיאל מביאה לרמת דיוק גבוהה במיוחד במגוון סוגי טיפולים, ובמרבית הטיפולים מספיק מפגש טיפולי אחד לקבלת מענה אסתטי ושיקומי מלא.

  ✔️ שיקום ושיפור מרקם העור – לצד מענה לליקויים אסתטיים נקודתיים והזרקת החומר כחומר מילוי ונפח, אחוז הלחות הגבוה בטאוסיאל, כמו גם חומרים פעילים המעודדים ייצור מוגבר של סיבי קולגן, מסייעים בהשבת הברק והגמישות הטבעית לעור ושיפור משמעותי במרקם העור.

  ✔️ בטוח לשימוש – הזרקת טאוסיאל היא בטוחה, מעוטת תופעות לוואי וסיכונים והחומר מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי ומצוי בפיקוח.

   

  לאילו אזורים ניתן להזריק טאוסיאל?

  הזרקת טאוסיאל מספקת מענה למגוון ליקויי עור ופגמים אסתטיים הנוצרים כתוצאה מהזדקנות העור:

  # טאוסיאל למילוי קמטוטי עור וקמטים

  # טאוסיאל למילוי שקעי עיניים

  # טאוסיאל לעיצוב שפתיים

  # טאוסיאל לפיסול הפנים, לעיצוב הסנטר, חידוד קו הלסת, תיקון פגמים מבניים באף.

  # טאוסיאל למילוי שקעי לחיים

  # טאוסיאל לשיפור מרקם העור

  # טאוסיאל למילוי קמטים בכפות הידיים

   

  אילו סוגים של טאוסיאל קיימים?

  מספר סוגי טאוסיאל מספקים מענה לשימושים הרבים של החומר:

  ✔️ טאוסיאל רדנסיטי – חומר אשר מתאים למילוי שקעי עיניים, בסמיכות נמוכה יחסית וריכוז עדין, המותאם לעור העדין המצוי תחת העיניים. מביא לעיבוי העור, להחלקת קמטוטים ולסילוק המראה השקוף וחשיפת הנימים שיוצרים את המראה הכהה.

  ✔️ טאוסיאל גלובל אקשןמילוי קמטים נקודתיים באזורים שונים של העור, דוגמת: קמטים במצח, קמטים בין הגבות, קמטי עישון בצדי הפה.

  ✔️ טאוסיאל אולטרא דיפ – מיועד למילוי נפחים בפנים וטיפול בשקעים, תוך השבה של נפח וגמישות העור.

  ✔️ טאוסיאל אולטימייטהשבת נפחים והרמה של אזורים נפולים בפנים, דוגמת לחיים נפולות ושקועות, קמטים מוארכים בצדי הפה כתוצאה מצניחה של העור.

  ✔️ טאוסיאל קיס – חומצה מרוכזת במרקם עדין אשר מיועדת למילוי שפתיים, טיפול בסדקים בשפתיים באמצעות הגברת הלחות, הוספת נפח ועיצוב שפתיים רכות ובשרניות במראה נשי ומודגש.

   

  לכמה זמן מחזיק טאוסיאל?

  עמידותו של טאוסיאל  עשויה להשתנות בין מטופלים שונים, כמו גם בהתאם לאזורי ההזרקה בפנים.

  החומר מוכר כחומר בעל עמידות לתקופה בת כתשעה חודשים ויותר, אולם הזרקת טאוסיאל לשפתיים עשויה להניב התפוגגות מהירה יותר בטווח בן כמחצית השנה, בעוד הזרקת טאוסיאל לצורך מילוי קמטים ומילוי שקעים עשויה להאריך ימים למעלה משנה.

  הזרקת טאוסיאל נמצאה כבעלת אפקט מצטבר – שיפור טבעי במרקם העור ובהיקף הליקוי המשתמר באופן טבעי לאחר מספר פעמים של חידוש ההזרקה בטווח הזמן הנדרש.

   

  מחיר טאוסיאל – כמה עולה טיפול?

  טווח מחירים של טיפולי טאוסיאל בישראל עשוי להיות נרחב. ענף האסתטיקה הרפואית פועל בשוק פרטי, כאשר קיים פיקוח על טכניקות העבודה והחומרים והנחיות מחמירות הקובעות כי רק רופא מוסמך ובעל הכשרה מתאימה רשאי לעסוק בטיפולים אסתטיים הכרוכים בהזרקות, אולם ללא כל פיקוח על המחירים.

  עלויות הטיפול בטאוסיאל נקבעות לפי מחיר למזרק, כאשר החומר מגיע במזרקים חתומים וסטריליים, לשימוש בודד בלבד.

  כמות החומר הקיים במזרק בודד: 1 סמ"ק. מזרק כזה יתן מענה לטיפול בקמט יחיד, או במספר קמטוטים קלים לאותו אזור.

  לצורך מילוי ועיצוב של השפתיים, מילוי נפחים בלחיים, מילוי שקעים תחת העיניים או הזרקה כוללת של טאוסיאל לצורך שיפור מרקם עור הפנים- יידרשו בין 2-4 מזרקים.

  מחיר טאוסיאל למזרק נע בין 1500-2500 ₪. במקרה של שימוש במספר מזרקים וטיפול נרחב המרפאה עשויה להציע מחיר נמוך יותר/ טיפול מובנה מוזל.

  הזרקת חומר מילוי טאוסיאל – מחיר לפי סוג הטיפולהזרקת טאוסיאל – עלות למזרק במרפאות אסתטיקה בישראל
  מחיר ממוצע למזרק טאוסיאל קיס לעיצוב מילוי והדגשת השפתיים החל מ-1,800 ₪
  עלות הזרקת טאוסיאל אולטרא דיפ למילוי קמטים עמוקים והספת נפחים לפניםהחל מ-1,500 ₪
  עלות ממוצעת למזרק טאוסיאל (Teosyal) רדנסיטי למילוי שקעים בפניםהחל מ-2,000 ₪
  טווחי מחירים של חומצה היאלרונית טאוסיאל בישראל1,500-2,500 ₪

   

  טאוסיאל בהשוואה לחומרי מילוי אחרים

  מטופלים רבים מנסים ללמוד את ההבדל בין החומרים השונים, בבחירה בין טאוסיאל או רסטילןרדיאס או חומרי הזרקה ומילוי אחרים. חשוב לציין כי חומרי המילוי ברובם מתבססים על שימוש בחומצה היאלורונית (למעט רדיאס המבוסס על קלציום-סידן ואלנסה המבוססת על פוליקפרולקטון), דומים זה לזה בהרכבם ושונים בטכנולוגיית קשירת המולקולות וריכוז החומר הפעיל.

  ככלל בטיפולי הזרקת חומרי מילוי מומלץ לפנות אל רופא/מרפאה אשר מנגישים מגוון של חומרים, ולהיוועץ בנוגע לחומר המתאים ביותר בהתאמה אישית ובהתייחס לעובי העור, מרקם העור, סוג הליקוי, עומק הקמטים ופרמטרים נוספים.

   

  האם קיימות תופעות לוואי אפשריות להזרקת טאוסיאל?

  הזרקת טאוסיאל נחשבת לבטוחה במיוחד, ולא נמצאו תופעות לוואי כתוצאה מהרכב החומר עצמו. פעולת ההזרקה וריכוז החומר הפעיל עד להתפזרות ולספיגה שלו בעור עשויים לגרום לתופעות לוואי דוגמת: נפיחות באזור ההזרקה, אדמומיות, שטפי דם ורגישות מקומית.

  כל אלו הן בבחינת תופעות לוואי קלות אשר נוטות לחלוף מעצמן בתוך מספר ימים. במקרים בהם הרגישות מוגברת וגורמת לתחושת אי נוחות ניתן להניח קומפרסים קרים על העור ו/או להיעזר במשחה מקררת ומרגיעה.

  תופעות נוספות אשר נחשבות נדירות במיוחד: התפתחות של זיהום, תסחיף או נמק – תופעות הניתנות לטיפול באמצעות טיפול באנטיביוטיקה וחיטוי של העור.